3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ ۱۱:۵۸:۱۰
کد مطلب:  1718453
سیزدهمین شماره نشریه "رسانه الکترونیک" سازمان پژوهش منتشر شد

سیزدهمین شماره نشریه "رسانه الکترونیک" سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به منظور بازتاب محتواهای راهبردی درسطح درون سازمانی منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، سیزدهمین شماره این نشریه در 34 صفحه در قالب گزارش و تحلیل شامل 7  بخش محتوایی همچون " نخستین همایش ملی تعلیم و تربیت در گام دوم انقلاب اسلامی، بهمن ماه برگزار می شود"؛ " تاثیرات اختلالات آموزشی و بسته شدن مدارس در دوران شیوع بیماری کرونا بر سلامت ذهنی دانش آموزان"؛ " یادگیری ترکیبی وآموزش در همه گیری ویروس کرونا"؛ "نشست خبری ریاست سازمان"؛ " راهبردهای زیر نظام برنامه درسی در چرخش های تحول آفرین ابلاغ شد"؛ " الگوی مفهومی برنامه ریزی درسی صنایع دستی طراحی می شود"؛ "اخبار دفتر انتشارات و فناوری آموزشی"  قابل مشاهده می باشد.

این نشریه الکترونیکی در راستای آگاهی بخشی و ارائه مبسوط برنامه ها و فعالیت های راهبردی سازمان و به صورت ماهیانه منتشر خواهد شد.

علاقه‌مندان به همکاری با تحریریه  نشریه می توانند مطالب خود را در قالب چکیده مقالات و یادداشت به اداره روابط عمومی و امور بین الملل ارسال نمایند. مطالب دریافتی پس از بررسی توسط تحریریه آماده ‌سازی و منتشر خواهد شد.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید :