21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ ۰۹:۴۷:۰۶
کد مطلب:  1718185
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران هفته نکوداشت نیروی انتظامی را تبریک گفت

سیدمجتبی هاشمی، سرپرست اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سیدمجتبی هاشمی، در پیامی هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.

متن پیام سرپرست اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

   آرزوی همیشگی انسان ها ، دنیایی سراسرصلح و آرامش بوده است. نیروی انتظامی نیاز هر جامعه ی است که به آرامش می اندیشد و همه ی اندیشمندان اجتماعی برضرورت وجود چنین نیرویی درتمام جوامع تاکید دارند.

   نیرویی که با اقتدار دربرابر اخلال گران نظم و امنیت ایستاده و در مبارزه با ریشه های ظلم و فساد، ارمغان آور آرامش وعدالت است.

    امنیت ، اعتماد، سلامت روانی و اجتماعی ، پویایی و نشاط ثمره ی حضور نیروی انتظامی درجامعه است.

   اطمینان خاطر در کلاس های درس برای معلمان و دانش آموزان مرهون ایثار و از خود گذشتگی دلاورانی است که بدون منّت و به دور از هیاهو، پایگاه های دانایی را پاسداشت می نمایند؛ به همین بهانه هفته ی مقدس نیروی انتظامی را به پیام آوران آرامش و امنیت و خانواده های صبور این سنگرداران همیشه بیدار تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

    باامید به اینکه دراستقرار نظم و امنیت، تامین آسایش عمومی و فردی و نگهبانی و پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی همواره موفق و پیروز باشید.

 

سیدمجتبی هاشمی

سرپرست آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

به اشتراک بگذارید :