3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ ۰۸:۱۰:۰۲
کد مطلب:  1717893
با حضور سید مجتبی هاشمی سرپرست اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران؛
از آموزگاران برتر مقطع ابتدایی ورامین تقدیر شد

سید مجتبی هاشمی سرپرست اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران؛ از سی آموزگار برتر مقطع ابتدایی در تولید محتوا و آموزش تقدیر کردند.

 به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش ورامین، سید مجتبی هاشمی، سرپرست آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، ضمن بازدید از اداره و مدارس آموزش و  پرورش  منطقه ورامین، از30 آموزگار برتر در تولید محتوا و آموزش با اهدای لوح تقدیر و هدایا تشکر کرد. 

 امیر محمدی رییس اداره آموزش و پرورش ورامین ضمن اشاره به توانمندیهای  همکاران منطقه ورامین درخصوص نحوه    انتخاب آموزگاران برتر توضیحاتی ارئه کرد.

 همچنین محمدرضا لاری، معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش ورامین ضمن اعلام این خبر گفت: آموزگاران مقطع ابتدایی با بارگذاری محتوا های آموزشی متعدد در کانالهای ایمای حرفه ای اداره کل در شاد، امکان استفاده دانش‌آموزان منطقه ورامین و دیگر مناطق را فراهم کرده‌اند که این به نوبه خود قابل قدردانی است.

قابل ذکر است: در این بازدید که به منظور بررسی میزان آمادگی مدارس و مناطق به منظور بازگشایی حضوری و تدریجی صورت گرفت، روستایی مدیرحراست اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، امیرمحمدی رییس اداره ورامین، نیز حضور داشتند.

به اشتراک بگذارید :