25 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ ۱۹:۲۳:۰۱
کد مطلب:  1717453
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در جلسه ویدئو کنفرانس با مدیران و روسای مناطق و نواحی آموزش و پرورش استان عنوان کرد:
حفظ سلامت دانش آموزان و معلمان برنامه اولویت دار مجموعه تعلیم و تربیت استان است/ادامه نهضت واکسیناسیون دانش آموزان در استان خوزستان/ضرورت نظارت مستمر بر روند فعالیت های آموزشی در سطح استان

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به ضرورت حفظ سلامت دانش آموزان و معلمان در اجرای برنامه های عملکردی؛ بیان کرد: نهضت واکسیناسیون دانش آموزان خوزستانی با انسجام خوبی در حال اجرا است. نظارت مستمر بر روند فعالیت مدارس از برنامه های آموزش و پرورش است.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان خوزستان؛ کورش مودت امروز شنبه ۱۷ مهرماه ۱۴۰۰ در جلسه ویدئو کنفرانس با مدیران و روسای مناطق و نواحی آموزش و پرورش استان بیان کرد: در حوزه فعالیت مدارس در سطح استان اولویت اصلی و مهم مجموعه تعلیم و تربیت استان، حفظ سلامت دانش آموزان و همکاران فرهنگی است و در این بخش از همه ظرفیت های استانی و شهرستانی استفاده خواهد شد.


وی با بیان اینکه نهضت واکسیناسیون دانش آموزان خوزستانی همچنان و با انسجام خوبی در سطح استان ادامه دارد؛ توضیح داد:  واکسیناسیون دانش آموزان به عنوان یک برنامه اولویت دار در دستور کار مجموعه تعلیم و تربیت استان قرار دارد و با جدیت دنبال می شود.


مودت در پایان یادآور شد: با استفاده از ظرفیت گروه های نظارتی می بایست به صورت مستمر بر روند فعالیت آموزشی مدارس و نیز امر کیفیت بخشی نظارت ویژه و مستمر داشت.

به اشتراک بگذارید :