27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ ۱۶:۰۵:۰۰
کد مطلب:  1717403
رییس جامعه خیّرین مدرسه‌ساز کشور تأکید کرد:
لزوم مشارکت همه اقشار جامعه در امر «مدرسه‌سازی»؛ حتی به قدر یک آجر

رییس جامعه خیّرین مدرسه‌ساز کشور با اشاره به این که کار مدرسه‌سازی باید در اولویت باشد تا خیر و برکت بالایی داشته باشد،گفت: من درخواست می‌کنم همه به تعداد یک آجر در مدرسه‌سازی مشارکت کنند و به این کار فرهنگی روی بیاورند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، ناصر قفلی؛ در نخستین همایش بین المللی تکریم خیرین مدرسه ساز خارج از کشور با بیان این که جامعه خیرین 23 سال پیش در مشهد مقدس آغاز به کار کرد اظهار کرد: در سال‌های اخیر میزان مشارکت خیرین و سازمان نوسازی تا 50 درصد رسیده است.
وی افزود: هزار خیر مدرسه ساز خارج از کشور داریم که هریک از آنان تا چند صد میلیارد در امر مدرسه سازی مشارکت داشته اند.
قفلی بیان کرد: همچنین تعدادی از خیّرین خارج از کشور مبالغ کمتری برای مدرسه سازی پرداخت کردند و ما از آنان نیز تشکر می‌کنیم امیدواریم تمام ایرانیان خارج از کشور علاقه مند باشند تا به امر مدرسه سازی روی بیاورند.
رییس جامعه خیّرین مدرسه ساز کشور با اشاره به این که کار مدرسه سازی باید در اولویت باشد تا خیر و برکت بالایی داشته باشد افزود: من درخواست می‌کنم همه به تعداد یک آجر در مدرسه سازی مشارکت کنند و به این کار فرهنگی روی بیاورند.
وی در پایان گفت: ما 400 مجمع خیّرین داریم و خیّرین مدرسه ساز 3 هزار میلیارد تومان برای ساخت و تجهیز مدارس به ما کمک کرده اند که امیدواریم با کمک این افراد 40 هزار کلاس نیمه مانده، سامان پیدا کند.

به اشتراک بگذارید :