18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ ۱۴:۴۴:۴۲
کد مطلب:  1717373
به مناسبت هفته ناجا:
تقدیر مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان از فرمانده انتظامی استان اصفهان

محمد اعتدادی به مناسبت هفته ناجا از سردار محمدرضا میرحیدری تقدیر کرد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان، در هفدهمین روز از مهرماه 1400، محمد اعتدادی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در همایش بانوان فرهنگ یار ترافیک، به مناسبت هفته ناجا با اهدای لوح تقدیری از سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده انتظامی استان اصفهان تجلیل کرد.

متن این تقدیرنامه به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم 

سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده محترم انتظامی استان اصفهان 

با سلام و احترام

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به لطف خدا با وجود فشارها و تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی و توطئه‌های دشمنان انقلاب، باهمت والای فرماندهان و مدیران و همچنین دلسوزی، ایثار و پشتکار کارکنان خدوم خود و با به‌کارگیری همه ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها، حضور فعال و چشم‌گیری در تمامی صحنه‌های نظم و امنیت داشته و تلاش نموده تا باروحیه‌ای جهادی، محیطی امن برای مردم ایجاد کرده و امنیتی درخور و شایسته نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ملت ایثارگر و انقلابی برقرار نماید.

حضور تأثیرگذار در برقراری نظم و امنیت و همکاری با اداره کل آموزش‌وپرورش استان در زمینه‌های مختلف آموزشی و امنیتی از اقدامات تحسین‌برانگیز نیروی انتظامی استان اصفهان است.

اینجانب ضمن تبریک آغاز هفته نیروی انتظامی بر خود لازم می‌دانم از فرماندهی جهادی سردار میرحیدری، فرمانده محترم نیروی انتظامی استان اصفهان و از تلاش‌ها و مجاهدت‌های فرماندهان و مدیران این نیرو و کارکنان خدوم و سبزپوشان عرصه نظم و امنیت کشور تقدیر و تشکر نمایم.

محمد اعتدادی
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان

 

 

به اشتراک بگذارید :