27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ ۲۳:۱۲:۴۱
کد مطلب:  1716241
در آستانه آغاز هفته بزرگداشت نیروی انتظامی؛
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران پیام تبریکی صادر کرد

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران به مناسبت آغاز هفته بزرگداشت نیروی انتظامی پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علیرضا سعدی پور» طی پیامی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران عرصه نظم و امنیت کشور تبریک گفت.

متن پیام مدیر کل آموزش و پرورش مازندران به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نیروی انتظامی مظهر اقتدار نظام و برقرار کننده امنیت اجتماعی با مشارکت همه شهروندان جامعه است. بدون شک، پیشرفت، تعالی، توسعه همه جانبه و پایدار، بستری امن، سالم و با آرامش را طلب می‌کند تا در سایه این امنیت فعالیت‌ها با قدرت و سرعت بیشتری شتاب گیرد و برقراری نظم و امنیت اجتماعی تنها در اثر زحمات مخلصانه همه این عزیزان واقعیت پیدا می‌کند.

نقش این نیروی پرتلاش در تأمین امنیت عمومی و بسترسازی برای ارتقای امنیت داخلی و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست. بی شک پیشرفت همه جانبه و پایدار در گرو امنیتی است که تنها در اثر زحمات خالصانه این عزیزان تحقق پیدا می‌کند.

اینجانب ضمن تکریم یاد و خاطره شهدای گران‌قدر و والامقام و ایثارگران نیروی انتظامی، از تلاشهای بی شائبه جان بر کفان نیروی انتظامی که همواره در کنار جامعه فرهنگیان استان در خدمت آرامش و امنیت دستگاه تعلیم و تربیت استان و کشور بوده‌اند تقدیر نموده و هفته نیروی انتظامی را به فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی تبریک گفته و برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت می‌کنم.

علیرضا سعدی پور

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران

به اشتراک بگذارید :