28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ ۰۹:۱۵:۰۰
کد مطلب:  1716031
سرپرست وزارت آموزش و پرورش در در بدو ورود به شهرستان چابهار:
خیّرین در نظام تعلیم و تربیت، سرآمد ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری هستند

سرپرست وزارت آموزش و پرورش در بدو ورود به شهرستان چابهار در مصاحبه با خبرنگار واحد خبر شبکه استانی هامون گفت: یکی از جلوه های نظام تعلیم و تربیت، مشارکت خیرین در توسعه فضاها و ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، علیرضا کاظمی؛ با ابراز خرسندی از سفر به جنوب استان سیستان و بلوچستان و مشارکت در برنامه افتتاح پروژه های خیرساز اظهار کرد: فرهنگ احسان و نیکوکاری در حقیقت صدقه جاریه ای است که باید در بین آحاد جامعه به ویژه در مدارس و دانش آموزان نهادینه گردد.

کاظمی با گرامیداشت یاد و خاطره انسانی نیکوکار و نیک اندیش زنده یاد "حسین علیمرادی" افزود: خانواده این عزیز به نیکی راه پر خیر و برکت این خیر نیک اندیش را ادامه داده و نوع دوستی و انسان دوستی را به معنای واقعی کلمه محقق کرده اند.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش افزود: خیرین همراه و یاریگر آموزش و پرورش بوده و هستند و قدردانی از این عزیزان، پاسداشت یک ارزش ماندگار و بی بدیل است.

کاظمی ادامه داد: خوشبختانه در سیستان و بلوچستان از مجموع ۲ هزار کلاس درس در حال ساخت، کار احداث هزار کلاس را خیرین عزیز تعهد نموده و نمونه واقعی الگوی مشارکتی شدند.

وی خاطرنشان کرد: با بهره‌گیری از همه توان و ظرفیت، باید به دنبال فراهم کردن زمینه مشارکت هر چه بیشتر خیرین، در کمک به محرومیت زدایی و توسعه فرهنگ انفاق، در کشور باشیم.

به اشتراک بگذارید :