28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ ۱۹:۴۵:۳۶
کد مطلب:  1715951
پیام مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان به مناسبت هفته نیروی انتظامی

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان در پیامی هفته نیروی انتظامی را به سردار فرماندهی انتظامی استان و سبز قامتان عرصه نظم و امنیت جامعه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان، متن پیام ایرج بیت اللهی به این شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

نیروی انتظامی به عنوان نهادی برخاسته از مردم، مظهر اقتدار  ایران اسلامی در برقراری نظم و امنیت و نماد عزت، اخلاق و مردمداری است که نقش بی بدیلی در توسعه کشور دارد.

بی تردید امنیت و آرامش امروز کشور که زبانزد خاص و عام است برآیند تلاش و فعالیت های شبانه روزی نیروهای مخلص انتظامی است که در همسویی و مشارکت با قوای نظامی و امنیتی کشور، این مهم را برای مردم عزیز ایران اسلامی به ارمغان آورده اند.

قطعا در سایه شجاعت، دلاوری، ایثارگری و مجاهدت بی وقفه همه حافظان امنیت، خاصه کارکنان خدوم نیروی انتظامی، فضای ایران اسلامی در میان ناامنی های کشورهای همسایه، امن ترین کشور لقب گرفته است که این دستاورد را باید مدیون تلاش شبانه روزی حافظان امنیت دانست.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی، هفته این نیرو را به فرماندهی انتظامی استان سردار سرافراز "غلامرضا جعفری" و همه حافظان نظم و امنیت در مجموعه فرماندهی انتظامی استان، تبریک عرض می نمایم و ضمن تقدیر از  تلاشهای بی وقفه و جانفشانی های کارکنان این نیرو در حفاظت از مردم و آرامش جامعه، سلامتی و موفقیت این غیور مردان را از درگاه باری تعالی مسئلت می نمایم.

به اشتراک بگذارید :