3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ ۱۱:۴۳:۲۷
کد مطلب:  1715873
رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی مازندران:
۵۶۷ دانش آموز با نیازهای ویژه استان مازندران از برنامه های مجازی اوقات فراغت بهره مند شدند

رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی مازندران گفت : ۵۶۷ دانش آموز با نیازهای ویژه استان مازندران از برنامه های مجازی اوقات فراغت بهره مند شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «محمد جعفری کتریمی» اظهار داشت: امسال در پایگاه های اوقات فراغت تابستانی که بصورت مجازی برگزار شد ۵۶۷ دانش آموز در ۲۲ پایگاه تابستانی شرکت داشتند.

وی در ادامه افزود: هدف از برگزاری فعالیت های تابستانی، تحقق پویش سلامت در خانه ماندن، استمرار فعالیت های پرورشی و فرهنگی در اوقات فراغت، تقویت روحیه دانش آموزان در شرایط قرنطینه و... بود که با توجه به شیوع بیماری کرونا بصورت مجازی با استفاده از ظرفیت شبکه اجتماعی دانش آموزان ( شاد) برگزار شد.

رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان تصریح کرد: این پایگاه‌ها با شعار «هر دانش آموز یک مهارت» با مدیریت والدین در خانه بصورت مجازی کار خود را در رشته های مختلف با همکاری مدیران، مربیان و معلمان مدارس در پایگاه های استان آغاز کرد و در هفته دوم شهریور ماه به کار خود پایان داد.

وی در پایان از تمام همکاران و مربیان و دانش آموزان جهت حضور فعال و موثر در برگزاری پایگاه های اوقات فراغت تشکر و قدردانی کرد.

به اشتراک بگذارید :