3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ ۲۱:۴۷:۳۰
کد مطلب:  1715761
با نیک اندیشی خیرین، نیکوکاری ادامه دارد:
اهدای 70 بسته کیف، کفش و لوازم التحریر و 10 عدد تبلت به دانش‌آموزان منطقه کجور

با نیک اندیشی خیر تنکابنی، اقلام آموزشی بین دانش‌آموزان مدارس منطقه محروم کجور توزیع شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ علیرضا سعدی پور صبح امروز با همراهی منصورکیایی معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مازندران، علیرضا قدرت خیر نیکوکار استان و نقی‌پور رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه کجور به منظور پیگیری روند آموزش حضوری در چند مدرسه منطقه کجور حضور پیدا کرد.

وی ابتدا با حضور در دبستان چندپایه و مختلط شهید قرنی که 37 دانش‌آموز دارد، در جریان نحوه آموزش حضوری در این مدرسه قرار گرفته و با دانش‌آموزان و معلمان این آموزشگاه گفتگو کرد.

در پایان این بازدید از سوی مهندس علیرضا قدرت، خیر نیکوکار، تعدادی کیف و کفش و لوازم التحریر و همچنین از طرف بانک ملی استان، یک عدد تبلت به این مدرسه اهدا شد.

در ادامه این بازدیدها، مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در دبستان مختلط و چندپایه شهید نورالله چورنی چناربن کجور حضور یافته و در جریان روند آموز، نحوه بهسازی و چگونگی اجرای پروژه مهر این مدرسه قرار گرفت.

این مدرسه که در یکی از کم برخوردارترین روستاهای کجور واقع شده و دارای ۳۰ دانش‌آموز است، تابستان امسال صددرصد بهسازی شد و تجهیزات جدید به این مدرسه اختصاص یافت.

در این بازدید، از سوی مهندس علیرضا قدرت، خیر نیکوکار، تعدادی کیف و کفش و اقلام لوازم التحریر به این مدرسه چندپایه و محروم اهدا شد.

سعدی پور در ادامه بازدیدهای میدانی خود از مدارس منطقه کجور، در دبستان شهدای صالحان نیز حضور پیدا کرده و در جریان نحوه آموزش دانش‌آموزان و مشکلات موجود این مدرسه و قرار گرفت.

علیرضا قدرت یکی از خیرین نیکوکار استان، تعمیر و بهسازی سرویس بهداشتی و آبخوری، تهیه پرده برای کلاسها و تأمین بخشی از تجهیزات مورد نیاز مدرسه را متقبل شده و تعداد ۱۲ پک کیف و کفش و لوازم التحریر به مدرسه و دانش‌آموزانش اهدا کرد.همچنین یک عدد تبلت نیز از طرف بانک ملی استان به این مدرسه اهدا شد.

منطقه کجور دارای 41 مدرسه و 700 دانش‌آموز است و در مجموع 168 معلم وظیفه آموزش  دانش‌آموزان این منطقه را بر عهده دارند.

به اشتراک بگذارید :