17 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ ۰۹:۱۸:۲۵
کد مطلب:  1714953
نخستین همایش بین المللی تکریم خیّرین مدرسه‌ساز خارج از کشور ۱۷ مهرماه برگزار می‌شود

ناصر قفلی رئیس جامعه خیّرین مدرسه‌ساز کشور گفت: نخستین همایش بین المللی تکریم خیّرین مدرسه‌ساز خارج از کشور روز شنبه ۱۷ مهرماه ۱۴۰۰ در دانشگاه شهید بهشتی تهران به صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، ناصر قفلی رئیس جامعه خیّرین مدرسه‌ساز کشور از برگزاری نخستین همایش بین‌المللی تکریم خیّرین مدرسه‌ساز خارج از کشور با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش خبر داد.

وی گفت: این همایش با حضور خیّرین و نیک‌ اندیشان مدرسه‌ساز مقیم خارج از کشور، روز شنبه 17 مهرماه 1400 در سالن همایش‌های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران به صورت ترکیبی و با حضور تعدادی از خیرین داخل کشور و ارتباط تصویری با خیرین نیک‌اندیش در کشورهای مختلف دنیا برگزار می‌شود.

قفلی با بیان اینکه هدف از برگزاری این همایش تکریم و پاسداشت خیرین مدرسه‌ساز مقیم خارج از کشور و ارج نهادن به اندیشه و اقدامات والای آنهاست، افزود: خیرین و خیریه‌های خارج از کشور به عنوان منابع و سرمایه‌های انسانی ارزشمند، تأثیر گذار و دارای اهمیت ویژه، شایسته قدرشناسی هستند.

رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور خاطرنشان کرد: کریم مردانی‌آذر، جواد موفقیان و زنده‌یادان حسن علی علی‌ پور، محمود خیامی، جلیل خسرو شاهی، پنج نفر از خیرینی هستند سالیان دراز در عرصه مدرسه‌سازی خدمات فراوانی را به جامعه تعلیم و تربیت ارزانی داشتند، که در این همایش به طور ویژه از آنها تجلیل خواهد شد.

گفتنی است، این مراسم به صورت زنده از صفحه مجازی «مهر مدرسه» در شبکه‌های اجتماعی پخش می شود.

به اشتراک بگذارید :