27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ ۱۶:۰۴:۱۹
کد مطلب:  1714111
مدیرکل آموزش و پرورش استان در جلسه هیئت‌مدیره شرکت‌های تعاونی مصرف فرهنگیان مازندران تأکید کرد:
لزوم خدمات رسانی مطلوب به فرهنگیان استان از طریق تعاونی مصرف فرهنگیان

مدیرکل آموزش و پرورش استان در جلسه هیئت‌مدیره شرکت‌های تعاونی مصرف فرهنگیان مازندران بر لزوم ایجاد ساز و کارهای لازم برای خدمات رسانی مطلوب به فرهنگیان استان از طریق تعاونی مصرف فرهنگیان تأکید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسالنی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علیرضا سعدی پور» در جلسه هیئت‌مدیره شرکت‌های تعاونی مصرف فرهنگیان مازندران که با حضور اعضای هیئت مدیره و بازرسی برگزار شد ضمن تسلیت ایام رحلت پیامبر اکرم ص و شهادت امام حسن مجتبی ع و امام رضا ع بر لزوم کار جمعی تأکید کرده و گفت: در تعاون و کار جمعی فایده های زیادی است که در قرآن کریم نیز با صراحت بر آن تأکید شده است.

وی با بیان اینکه تعاونی مصرف فرهنگیان در واقع باری از روی دوش آموزش و پرورش برمی دارد افزود: خدمات رسانی در امور معیشتی و رفاهی به همکاران فرهنگی از جمله مواردی است که تعاونی های مصرف فرهنگیان انجام داده و در حقیقت این کار، کمکی بزرگ به  آموزش و پرورش است.

مدیرکل آموزش و پرورش با بیان احادیثی از معصومین بیان کرد: گسترش دین اسلام به واسطه اخلاق نیک پیامبر بود، از این رو باید با مردم با اخلاق خوب رفتار کنیم.با آنها مدارا کنیم، سختی ها و مشکلات را تحمل کنیم و رازداری را سرلوحه کارهایمان قرار دهیم.

وی تصریح کرد: شرکت تعاونی مزین به نام فرهنگیان است و از این باب ما الگوساز فرهنگ هستیم.از همین رو باید فرهنگ برخورد با مردم، فرهنگ خرید و فروش و ... را به شکلی مطلوب ایجاد کنیم.همچنین لازم است تا از طریق این تعاونی ها خدمات مطلوبی به فرهنگیان استان ارائه شود.

سعدی پور با تأکید بر گسترش فعالیتهای تعاونی های مصرف فرهنگیان استان خاطرنشان کرد: انتظار ما از مدیران و روسای شهرستان ها و مناطق برقراری تعامل بیشتر با این تعاونی هاست و این تقریب نگرش باید با گفتگو و گفتمان سازی به وجود بیاید.

این مقام مسئول اضلمه کرد: در همین راستا جلسات مشترکی را با اعضلی هیئت مدیره مصرف فرهنگیان و شورای معاونین اداره کل و شهرستانها و مناطق برگزار خواهیم کرد.ضمن اینکه خود تعاونی ها نیز باید در امر تبلیغات خلاقانه و فعالانه تر عمل کنند.

وی در پایان یادآور شد: براساس اصول 43 و 44 قانون اساسی، آماده عقد قرارداد با شرکتهای تعاونی مصرف فرهنگیان برای در اختیار قرار دادن و واگذاری مدارس بلااستفاده و تبدیل به احسن کردن آنها هستیم.

به اشتراک بگذارید :