3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ ۱۵:۰۳:۳۴
کد مطلب:  1714081
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران و از سوی بانک ملی استان؛
۸۷ عدد تبلت به دانش آموزان فاقد ابزار هوشمند آموزشی استان اهدا شد

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از اهدای ۸۷ عدد تبلت از سوی بانک ملی استان به دانش آموزان فاقد ابزار هوشمند آموزشی مازندران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علیرضا سعدی پور» در آیین نمادین اهدای ۸۷تبلت دانش آموزی که از سوی بانک ملی و با حضور رشیدی رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان، صبح امروز در سالن کنفرانس اداره کل آموزش و پرورش مازندران برگزار شد، ضمن تقدیر از اهتمام ها و حسن همکاری بانک ملی در بخش تخصیص منابع و اهدای تجهیزات هوشمند آموزشی گفت: در آغاز کرونا تمام اهتمام ما بر این بود که آموزش تعطیل نشود و در همان اوایل شیوع کرونا اقداماتی را انجام دادیم که در خور توجه بود. وی با بیان اینکه کرونا آموزش و پرورش را دچار آسیب و بحران جدی کرد افزود: خوشبختانه رونمایی از سامانه شاد راه را برای ادامه فرآیند آموزش در فضای مجازی باز کرد و استمرار آموزش انجام شد بهنحوی که پیام‌های ما در سریع ترین زمان ممکن به دست همکاران و دانش آموزان می رسید و این یک اتفاق مبارک در آموزش و پرورش است.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران تصریح کرد: برای ایجاد عدالت آموزشی در عصر کرونا مجبور بودیم تا به سمت ایجاد عدالت دیجیتال پیش برویم و در این راستا نیازمند ابزار و تجهیزات هوشمند بودیم از همین رو به تلاش و تکاپو افتادیم و با کمک همه افرادی که قلبشان برای آموزش و پرورش می‌تپید توانستیم در تحقق این امر بسیار موفق عمل کنیم.

 سعدی پور با اشاره به اینکه در برآوردهای اولیه ۴۰هزار دانش‌آموز بدون ابزار آموزشی هوشمند در سطح استان شناسایی شدند اظهار کرد: با تهیه ۳۳۰۰۰  ابزار آموزشی هوشمند توانستیم رتبه اول را در طرح هدایت در سطح کشور کسب کنیم. ضمن اینکه بالغ بر3 هزار و ۸۰۰فقره وام از سوی بانک ملی به والدین عزیز و 1000 فقره وام به همکاران فرهنگی بابت تهیه تبلت و گوشی هوشمند اختصاص یافت. همچنین در سال جدید نیز این پویش ادامه دارد و طرح هایی از جمله پویش همکلاسی مهربان2 و شور عاطفه ها نیز در همین راستا انجام می شود.

ویبا اشاره به اهدای ۸۷عدد تبلت دانش آموزی از سوی بانک ملی استان به دانش‌اموزان نیازمند استان خاطرنشان کرد: از این حرکت انقلابی و جهادی بانک ملی در کمک رسانی به آموزش و پرورش و دانش‌آموزان نیازمند در آغاز سال تحصیلی صمیمانه تشکر می کنم. این موضوع برای ما بسیار شوق آفرین و لذت بخش است.

 شایان ذکر است در پایان این مراسم از سوی بانک ملی استان، تعداد ۸۷عدد تبلت به صورت نمادین جهت اهدا به دانش آموزان نیازمند در اختیار آموزش و پرورش مازندران قرار گرفت.

به اشتراک بگذارید :