22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ ۰۷:۰۷:۰۰
کد مطلب:  1713979
نقوی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در کمیته فوریت های روانی، اجتماعی و نماد شهر تهران
فعالیت‌های روانی اجتماعی با شناسایی کردن مشکلات به حل بسیاری از آسیب های اجتماعی در جامعه کمک می نماید.

کمیته فوریت های روانی ،اجتماعی و نماد شهر تهران در منطقه 12 با حضور نقوی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران، حمید شاه منصوری مدیر آموزش و پرورش منطقه12، بابلی رییس اداره مشاوره آموزش و پرورش شهر تهران و اعضای کمیته در سالن جلسات آموزش و پرورش شهر تهران برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  آموزش و پرورش شهر تهران،  نقوی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در جلسه ای که با حضور اعضای این کمیته برگزار شد بیان نمود: در منطقه 12  ما با دو بخش ویژه مواجه هستیم که دقیقاً نقطه مقابل همدیگر هستند که این کار را برای همکاران ما بسیار سخت می کند بطوریکه در منطقه مولوی و هرندی به طور عینی وسایل استفاده از مواد مخدر قابل مشاهده است و در عین حال خیابان ایران را داریم که از محله های مذهبی نشین است.

وی با تأکید بر اهمیت کار در چنین مناطقی افزود: مسئولیت و کار کردن در حوزه تربیتی و مشاوره منطقه نیاز به یک نگرش کلان و کامل نسبت به همه ابعاد منطقه دارد .

و در ادامه بیان نمود: ما علاوه بر تأمین غذای جسم برای دانش آموزان باید غذای روحی مورد نیازشان را فراهم نماییم و از طریق فعالیت های پرورشی به روح و روان آنان کمک نماییم.

 وی در خاتمه افزود: در واقع فعالیت‌های روانی ، اجتماعی با شناسایی مشکلات به حل بسیاری از آسیب های اجتماعی در جامعه کمک می نماید.

به اشتراک بگذارید :