27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ ۱۲:۲۴:۳۷
کد مطلب:  1713709
پاشایی در شورای معاونین آموزش و پرورش استان خبر داد:
آذربایجان شرقی میزبان 5 رویداد فرهنگی و دینی دانش آموزی کشور به شکل فرآیندی

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی از میزبانی استان آذربایجان شرقی برای پنج رویداد بزرگ فرهنگی و دینی دانش آموزی کشوری خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در جلسه شورای معاونین اداره کل که با حضور معاون اداره کل قرآن، عترت و نماز وزارت در باشگاه فرهنگیان تبریز برگزار شد ضمن سپاسگزاری از معاونت پرورشی وزارت به جهت اعتماد به استان برای میزبانی این 5 رویداد بزرگ فرهنگی ودینی، گفت: اقدامات اولیه این 5 برنامه فرآیندی در این جلسه به شکل رسمی کلید می خورد.

وی اجلاسیه نماز دانش اموزی با عنوان "پیوند نماز،خانه، مسجد و مدرسه" و مسابقات قرآن، عترت و نماز بخش آوایی، پایگاه پایش مراکز دارالقرآن های سراسر کشور و جشنواره روش های نوین تدریس کتب در دارالقران ها و مسابقات مدیحه سرایی دانش اموزان سراسر کشور  را پنج برنامه واگذار شده به استان اعلام کرد و افزود: به لحاظ اهمیت موضوع از صحن شورای معاونین آغاز می شود و برنامه ریزی ها با علاقه، انگیزه، تقسیم کار، پیگیری، هماهنگی، همکاری و بکارگیری تمامی ظرفیت های درون و برون سازمانی انجام می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه دقیق و نکته سنج و هماهنگ کارها را پیش خواهیم برد، خاطرنشان شد: تجربیات برگزاری موضوعات کشوری در 8 سال گذشته استفاده می شود امید است هیچ نارسایی پیش نیاید و در بحث مالی و پشتیبانی مطمئنا مورد توجه هستیم.

پاشایی تاکید کرد: فضاسازی این موضوع در مدارس و هم درون اموزش و پرورش و دستگاه های دیگر و فعال بودن دبیرخانه مهم است و موتورمتحرکه فعال و پویا ارزشمند خواهد بود.

وی ادامه داد: فضاسازی شهری، استانی و کشوری مورد توجه باشد و تبلیغات محیطی نیاز به کار جدی دارد تا بحث نماز،  قران و عترت در گوشت و پوست فرزندان ما به صورت ارزشی رسوخ پیدا کند.

این مقام مسئول در پایان با تاکید بر اینکه تاثیرگذاری در حوزه دانش آموزی بسیار حائز اهمیت است، گفت: کار باید چارچوب، محتوا و زمینه ی اجرایی درستی داشته باشد و رعایت اعتدال با پذیرش مسئولیت اداری و اعتقادی قطعا بهترین رویدادها را رقم خواهد زد./ روشنی

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :