28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ ۰۹:۴۲:۳۸
کد مطلب:  1713357
مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان :
امضاء تفاهم نامه همکاری مشترک بین پارک علم وفناوری و اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان

مدیر کل آموزش و پرورش استان از انعقاد تفاهم نامه فی مابین اداره کل آموزش و پرورش و پارک علم و فناوری استان در راستای ارتقای توان علمی ،پژوهشی و فناوری دانش آموزان خبر داد.

به گزارش  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان، طی جلسه ای با حضور ایرج بیت اللهی مدیرکل آموزش و پرورش استان، محمد قویدل معاون آموزش متوسطه  این اداره کل و همچنین دکتر علی فتی رئیس پارک علم و فناوری استان تفاهم نامه همکاری مشترک بین پارک علم وفناوری و اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان به امضا رسید.

در ابتدا دکتر فتی ضمن اعلام آمادگی پارک در جهت توسعه همکاری‌های دو جانبه، بر حمایت از ایده های فناورانه دانش آموزان ، فراهم کردن شرایط استفاده از ظرفیت مرکز نوآوری پارک  در راستای توسعه و رشد توانمندی های دانش آموزان تاکید نمود.

سپس مدیر کل آموزش و پرورش نیز در حاشیه این نشست گفت: این تفاهم نامه در جهت استفاده بهینه از فضا، امکانات پژوهشی، آزمایشگاهی،کارگاهی و توانائی های اداره کل آموزش و پرورش و پارک علم و فناوری استان و حمایت از ساخت طرح‌ها وایده‌های دانش آموزان، منعقد گردیده است.

دکتر فتی نیز در ادامه اعلام کرد در شهرستانهای میناب ( شرق ) و بندرلنگه ( غرب) استان در سال 1400 دو مرکز رشد مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت که مرکز رشد میناب در ابتدای سال 1400 راه اندازی و مرکز بندرلنگه نیمه دوم سال راه اندازی خواهد شد.

وی اشاره کرد در مناطقی که مرکز رشد فعال نیست، می توان از ظرفیت پژوهش سراهای دانش آموزی استفاده نمود.

لازم به ذکر است در این نشست تفاهم نامه ای در 2 نسخه  در قالب 5 ماده و 21 بند به امضای مدیر کل آموزش و پرورش   و مدیر پارک علم و فناوری رسید .

به اشتراک بگذارید :