27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ ۰۸:۵۶:۳۲
کد مطلب:  1713217
رییس بسیج دانش آموزی کشور در آیین توزیع وسایل کمک آموزشی پویش همکلاسی مهربان در شیراز خبرداد:
تهیه و توزیع بیش از 450 هزار بسته وسایل کمک آموزشی توسط بسیج دانش آموزی کشور به مناسبت آغاز سال تحصیلی 1401 -1400

رییس بسیج دانش آموزی کشور گفت: به مناسبت آغاز سال تحصیلی 1401-1400 بیش از 450 هزار بسته وسایل کمک آموزشی و لوازم التحریر در قالب پویش همکلاسی مهربان تهیه و بین دانش آموزان مناطق کمتر برخوردار توزیع خواهد شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، مجتبی باستان در همایش بزرگ توکاد در شیراز که به منظور تهیه و توزیع وسایل کمک آموزشی برای دانش آموزان نیازمند برگزار شد گفت: بسیج دانش آموزی با کمک تشکل های دانش آموزی و معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش پویش همکلاسی مهربان را برای تهیه وسایل کمک آموزشی برای دانش آموزان مناطق کمتر برخوردار برنامه ریزی و اجرا کرد.

رییس  بسیج دانش آموزی کشور گفت: این پویش از تیرماه سال جاری در سراسر کشور آغاز و تا پایان هفته  اول مهر ادامه داشته است.

باستان گفت: مجموعا در قالب این پویش 450 هزار بسته لوازم التحریر در کشور تهیه شده که آماده توزیع بین دانش آموزان مناطق کمتر برخوردار  است.

وی با بیان اینکه این پویش توسط خود دانش آموزان برنامه ریزی شد گفت: در این پویش تمامی ارکان مدرسه درگیر بوده و از ظرفیت خیرین و کمک دستگاه ها و نهاد ها نیز بهره گرفته شد.

رییس  بسیج دانش آموزی کشور گفت: در این پویش از لوازم التحریر ایرانی استفاده شد که به رونق تولید و حمایت از تولید ملی کمک می کند و با حفظ کرامات دانش آموزان به صورت پنهانی و در خفا بین آنان توزیع خواهد شد.

باستان افزود: مسیولیت پذیری و ایفای نقش دانش آموزان در این پویش گامی در جهت اجرای سند تحول بنیادین خواهد بود.

مسئول بسیج دانش آموزی فارس نیز گفت: در راستای اجرای پویش همکلاسی مهربان در فارس  10 هزار و 500 بسته لوازم التحریر و وسایل کمک آموزشی هر کدام به ارزش 150 هزار تومان تهیه و  در مناطق کمتر برخوردار بین دانش آموزان توزیع خواهد شد.

عباس توانا گفت: از سال گذشته تا الان بیش از 20 هزار بسته کمک آموزشی و لوازم التحریر توسط بسیج  دانش آموزی فارس به ارزش بیش از 5 میلیاردتومان تهیه  و بین دانش آموزان نیازمند توزیع شده است.

گفتنی است در این مراسم از دفترهای بسیج دانش آموزی که با هدف ترویج مکتب حاج قاسم سلیمانی و حمایت از محتوای ایرانی اسلامی توسط بسیج دانش اموزی استان طراحی و چاپ شده است رونمایی شد.

 

به اشتراک بگذارید :