23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ ۱۱:۲۰:۰۰
کد مطلب:  Hil4Hdni
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
به جای فرهنگ امنیتی ، امنیت فرهنگی را حاکم باید نمود

همایش مسئولین ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات شهرستان های استان تهران ، با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان عبدالرضا فولادوند راد و رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل شهرستان های استان تهران در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند راد مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به  زمینه ماموریت های حوزه ارزیابی عملکرد اظهار داشت : ارزیابی عملکرد باید ماوای کسانی باشد که فکر می کنند به حق آنها تعدی شده است .

وی با اشاره به موضوع ماموریت ارزیابی عملکرد ، تصریح کرد : نگاه دولت این است که به جای فرهنگ امنیتی ، امنیت فرهنگی را حاکم نماید و این نکته باید مورد توجه تمامی نیروهای نظارتی در بدنه دولت قرار گیرد .

در ادامه محمد صیدلو ، رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل شهرستان های استان، پرهیز از ورود مسئولین ارزیابی عملکرد را به حوزه اجرا مورد تاکید قرار داده و گفت : ورود به حوزه اجرا ، شان نظارتی واحدهای ارزیابی را تحت الشعاع قرار داده و آسیب تمرکز توجه را از نگاه کلان مسائل ، به موارد خرد به همراه خواهد داشت .

وی رعایت حقوق شهروندان و توجه به صیانت از حقوق ایشان را از وظایف مسئولین ارزیابی عملکرد برشمرد و اظهار داشت : یکی از مقاطع زمانی در سال تحصیلی که مدارس میزبان مردم هستند ایام ثبت نام است که در این ایام ، خوب است که مدارس آماده این میزبانی باشند و استقبال گرمی از دانش آموزان و اولیای آنها صورت گیرد .

 

 

به اشتراک بگذارید :