21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ ۱۲:۴۸:۰۴
کد مطلب:  1712469
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در بازدید از منطقه چهاردانگه ؛
روند شروع سال تحصیلی و بازگشایی مدارس در شهرستان های استان تهران مطلوب است

بهروز هاشمی معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در بازدید از منطقه چهاردانگه ، روند شروع سال تحصیلی و بازگشایی مدارس در شهرستان های استان تهران را مطلوب ارزیابی کرد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ؛ همزمان با دهمین روز از شروع سال تحصیلی 1401-1400 بهروز هاشمی معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران در معیت رضا سلطانی مسئول دبیرخانه پروژه مهر شهرستان های استان تهران و روح اله مسعودی پوری رئیس آموزش و پرورش چهاردانگه با حضور در تعدادی از مدارس روند بازگشایی و شرایط حضور دانش آموزان را مورد بازدید و ارزیابی قراردادند .

معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران در حاشیه بازدید از هنرستان دخترانه بحرالعلوم از برگزاری  کلاس های مهارتی حضوری اظهار خرسندی نمود و بیان داشت : به لطف خدا با تلاش های صورت گرفته در راستای پروتکل های بهداشتی و سیاست های ابلاغی وزارت آموزش و پرورش شرایط خوبی رقم خورده است و امروز می بینیم که دانش آموزان بدون هیچ دغدغه ای در کنار هم با حفظ فاصله اجتماعی در حال فراگیری مهارت های درسی خود هستند .

بهروز هاشمی از رضایت دانش آموزان در کلاس های حضوری خبر داد و گفت : در گفتگوهای مختلفی مه با دانش آموزان صورت گرفت ، آنها از این شرایط رضایت دارند و در تلاشیم با واکسیناسیون حداکثری دانش آموزان بتوانیم در نیمه دوم آبان ماه مدارس را با حضور تمام دانش آموزان جشن بگیریم .

وی تصریح کرد : حضور دانش آموزان در مدارس و هیاهوی آنها در کلاس های درس می تواند الهام بخش روزهای خوب همراه با انرژی های مثبت برای مردم و کشور رقم بزند .

این مقام مسئول در پایان اظهار داشت : تمامی کلاس های درس مهارتی در هنرستان های شهرستان های استان تهران با قوت در حال برگزاری است و همکاران ما در دیگر مدارس نیز در تلاشند شرایط لازم را فراهم آورند تا بتوانیم در نیمه اول و دوم آبان ماه تمام مدارس را به صورت حضوری داشته باشیم.

به اشتراک بگذارید :