22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ ۱۰:۱۷:۴۵
کد مطلب:  1712065
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در آیین نواختن زنگ واکسن در مدرسه انقلاب اهواز:
بسیج امکانات آموزش و پرورش خوزستان در راستای واکسن دانش آموزان/پیشتازی مجموعه تعلیم و تربیت استان در رعایت شیوه نامه های بهداشتی

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به بسیج همه امکانات مجموعه تعلیم و تربیت استان در راستای واکسیناسیون دانش آموزان خوزستانی؛ اظهار کرد: بر اساس ارزیابی های وزارت بهداشت آموزش و پرورش خوزستان عملکرد خوبی در اجرای شیوه نامه های بهداشتی داشته است.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان؛ کورش مودت پیش از ظهر امروز یکشنبه ۱۱ مهرماه ۱۴۰۰ در آیین نواختن زنگ واکسن در مدرسه انقلاب ناحیه ۳ اهواز اظهار کرد: آموزش و پرورش خوزستان تابع مصوبات ستاد ملی و استانی مبارزه با کرونا است و در راه تحقق برنامه واکسیناسیون هوشمند دانش آموزان خوزستانی همه امکانات خود را بسیج کرده است.


وی در ادامه با اشاره به تعامل سازنده مجموعه علوم پزشکی استان خوزستان؛ توضیح داد: اجرای برنامه جامع واکسیناسیون دانش آموزان در کوتاه ترین زمان ممکن و با همکاری مجموعه سلامت استان خوزستان صورت خواهد گرفت تا در اسرع وقت شرایط بازگشایی حضوری مدارس در استان فراهم شود.


مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در پایان گفت: بر اساس ارزیابی معاون وزیر بهداشت و سخنگوی ستاد ملی کرونا آموزش و پرورش استان خوزستان بهترین عملکرد در اجرای شیوه نامه های بهداشتی در سطح ملی را داشته است.

به اشتراک بگذارید :