26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ ۰۹:۴۲:۰۵
کد مطلب:  1712015
توسط اداره آموزش و پرورش بلده صورت پذیرفت؛
اهدای۴۳۰ بسته آموزشی کیف و لوازم تحریر به دانش آموزان

اهدای بسته آموزشی کیف و لوازم تحریر به دانش آموزان منطقه بلده با حضور مقامات و مسئولین شهری با آغاز سال تحصیلی جدید انجام شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط‌ عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ با مساعدت حوزه مقاومت امام حسین (ع) و آموزش و پرورش منطقه بلده در قالب کمک های مومنانه ۴۳۰ بسته تحصیلی به ارزش تقریبی 1 میلیارد و 700 میلیون ریال برای تمامی مقاطع تحصیلی منطقه با حضور فرماندهی نیروی مقاومت سپاه نور ، بخشدار بلده، رئیس آموزش و پرورش منطقه بلده، فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسین (ع) و رئیس شورای بخش جهت اهدا به دانش آموزان رونمایی شد.

رئیس آموزش و پرورش منطقه بلده با بیان اینکه امروز آرامش دادن به خانواده های محترم و دانش آموزان عزیز باید جزء اولویت کاری همگان قرار گیرد تاکیدکرد آموزش و پرورش نقش بسیار اساسی در آموزش، تعلیم، تربیت و همیاری و کمک رسانی به دانش آموزان مناطق محروم دارد.

ابراهیم حسن پور با بیان اینکه همواره برای حل مسائل دانش آموزان دغدغه داشته ایم و برای به حداقل رساندن آن به کمک دستگاه‌های دیگر نیازمندیم، اظهار کرد: آموزش و پرورش همه ساله در ایام بازگشایی مدارس، مناسبت های مهم، مراسم های مذهبی و حتی در طول سال تحصیلی از لحاظ ارتقای سطح درسی، تهیه لوازم التحریر، بسته های فرهنگی و... به دانش آموزان نیازمند یاری رسانی می کند.

به اشتراک بگذارید :