25 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ ۱۰:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1711983
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در آیین شور عاطفه ها عنوان کرد:
استان خوزستان پیشتاز پویش های نیکوکارانه دانش آموزی در کشور است/هیچ دانش آموزی نباید به دلیل محدودیت مالی از تحصیل بازبماند

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به سرآمد بودن استان خوزستان در اجرای پویش های نیکوکارانه؛ اظهار کرد: در استان خوزستان هیچ دانش آموزی نباید به دلیل مشکلات و محدویت های مالی از تحصیل محروم شود.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کورش مودت پیش از ظهر امروز یکشنبه ۱۱ مهرماه ۱۴۰۰ در آیین شور عاطفه ها بیان کرد: یکی از مهمترین پویش های نیکوکارانه طرح اهدای تبلت در بین دانش آموزان مناطق کم برخوردار است که استان خوزستان موفق به کسب رتبه اول کشوری در این طرح ملی شده است.


وی در ادامه با تاکید بر ضرورت برقراری عدالت آموزشی در مدارس استان خوزستان، توضیح داد: تمام تلاش مجموعه تعلیم و تربیت استان برای نیل به این امر است که در نهایت هیچ دانش آموزی در استان نباید به دلیل محدودیت های مالی از تحصیل محروم شود و در این راه شرکای مهم و راهبردی مثل کمیته امداد امام خمینی(ره) و خیرین گام های مهمی برداشته اند که شایسته تقدیر و تشکر است.


مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در پایان یادآور شد: آیین شور عاطفه ها فرصتی برای خیرین گرانقدر خوزستانی است تا بتوانند در امر تحقق عدالت آموزشی سهیم شوند.

به اشتراک بگذارید :