3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ ۱۳:۱۵:۱۷
کد مطلب:  1711335
با حکمی از سوی سرپرست آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران؛
غلامرضا بختیاری با حفظ سمت به عنوان مسئول رصد ،شناسایی و تمهید مقدمات بازگشت به چرخه آموزش دانش آموزان بازمانده از تحصیل شهرستان های استان تهران منصوب شد.

سرپرست آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، طی حکمی غلامرضا بختیاری را با حفظ سمت به عنوان مسئول رصد ،شناسایی و تمهید مقدمات بازگشت به چرخه آموزش دانش آموزان بازمانده از تحصیل شهرستان های استان تهران منصوب کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  طی حکمی که از سوی سید مجتبی هاشمی سرپرست آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران صادر  شد ، غلامرضا بختیاری با حفظ  سمت به عنوان مسئول رصد،شناسایی و تمهید مقدمات بازگشت به چرخه آموزش دانش آموزان بازمانده از تحصیل شهرستان های استان تهران منصوب شد. 

در بخشی از حکم انتصاب آمده است: شایسته است با بهره گیری از ظرفیت معاونت های آموزشی و کلیه مقاطع تحصیلی و با همکاری انجمن خیرین حامی دانش آموزان بازمانده از تحصیل و با مشارکت سایر بخش ها و استفاده از نظرات کارشناسان،گام مهمی در زمینه برنامه ریزی، ساماندهی و انجام بهینه امور و همچنین تعامل سازنده و روزافزون با حوزه های مختلف تعلیم و تربیت در سطح منطقه و اداره کل بردارید و با ساماندهی هوشمندانه تمام امکانات و منابع در اختیار، در به ثمر رسیدن اهداف دولت مردمی اهتمام ورزید.

به اشتراک بگذارید :