21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ ۰۹:۵۵:۰۶
کد مطلب:  1710789
همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس
دیدار و تجلیل مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان ازخانواده شهیدحاج یونس زنگی آبادی معاون سردار قاسم سلیمانی در لشگر 41 ثارالله

همزمان با هفته دفاع مقدس، مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان به همراه مدیران استانی ازخانواده شهیدحاج یونس زنگی آبادی «« معاون سردار قاسم سلیمانی در لشگر 41 ثارالله »» تجلیل کردند.

به گزارش اداره شاهد و امور ایثارگران آموزش و پرورش استان کرمان، احمد اسکندری نسب مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان به همراه مدیران کل بنیاد شهید وصدا و سیما ی استان کرمان به مناسبت هفته دفاع مقدس، با حضور در منزل شهید حاج یونس زنگی آبادی با خانواده این شهید والا مقام دیدار و گفت و گو کردند.

مدیر کل آموزش‌ و پرورش استان کرمان با تأکید بر پاسداشت و تکریم هرچه بیشتر خانواده های شهدا گفت: امنیت امروز کشور مرهون خون شهدا است این شهید در راه هدف والای شهید عزیز اسلام سردار سلیمانی گام نهاده و اجری بسیار ارزشمند و عظیم در پیشگاه خداوند خواهد داشت. وی ضمن گرامیداشت یاد شهدای گرانقدر، خاطرنشان کرد: امنیت، آرامش، رشد و تعالی، اقتدار و عزت کشور در جهان مدیون خون پر افتخار شهدا است که باید از آن پاسداری کنیم. وی افزود: شهادت موهبتی الهی است که نصیب هرکسی نمی شود.

در این دیدار ، محسن بیگی رئیس اداره شاهد و ایثارگران و باهری، رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان را همراهی کردند.

به اشتراک بگذارید :