27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ ۰۹:۵۷:۲۶
کد مطلب:  gLqxzvBE
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
بیش از 30 پایگاه انتخاب رشته ویژه کنکور سراسری در شهرستان های استان تهران راه اندازی شد.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از آمادگی بیش از 30 پایگاه انتخاب رشته ویزه کنکور سراسری در شهرستان های استان تهران خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: پایگاه های انتخاب رشته آموزش و پرورش این شهرستان آماده ارائه خدمات راهنمایی و مشاوره به داوطلبان آزمون سراسری دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی است.

وی افزود : بیش از 30 پایگاه انتخاب رشته ویژه کنکور سراسری در شهرستان های استان تهران راه اندازی شده است که همزمان با اعلام نتایج کنکور سراسری برای آشنایی با رشته های مختلف دانشگاهی و انتخاب مناسب و موثر رشته ها آماده خدمت رسانی به دواطلبین عزیز می باشد.

هاشمی ادامه داد : در پایگاه های انتخاب رشته آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران مشاوران متخصص و مورد تایید آموزش و پرورش جهت انتخاب رشته فعالیت می کنند که می توانند به نحوی مطلوب در ارائه مشاوره های لازم و صحیح به داوطلبان کنکور سراسری کمک شایانی نمایند .

 

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با تاکید بر اینکه داوطلبان و اولیا مراقب سوء استفاده محتمل در این زمینه بوده و صرفا به مراکز رسمی مراجعه نمایند تصریح کرد : این پایگاه ها در مراکز مشاوره آموزش و پرورش برای داوطلبان دختر و پسر هر روز از ساعت 8 الی 18 به مدت دو هفته از زمان اعلام نتایج اولیه توسط سازمان سنجش  فعال می باشند.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :