3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ ۱۲:۱۷:۵۰
کد مطلب:  1709683
️در راستای تحقق نهضت مدرسه سازی در منطقه کندوان:
کلنگ بیست و نهمین مدرسه خیر ساز منطقه کندوان در روستای نودوزق بر زمین زده شد

آیین کلنگ زنی بیست نهمین(۲۹) مدرسه خیر ساز منطقه با حضور حسینی، نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی، زرین، بخشدار کندوان، سینافر رئیس آموزش و پرورش و جمعی از خیرین مدرسه ساز روز چهارشنبه به تاریخ ۱۴۰۰/۷/۷ در روستای نودوزق برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی و به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه کندوان، آیین کلنگ زنی بیست نهمین(۲۹) مدرسه خیر ساز منطقه با حضور حسینی، نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی، زرین، بخشدار کندوان، سینافر رئیس آموزش و پرورش و جمعی از خیرین مدرسه ساز روز چهارشنبه به تاریخ ۱۴۰۰/۷/۷در روستای نودوزق برگزار گردید.

در این مراسم، حسینی، ضمن تبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس و یادآوری رشادت های رزمندگان در ۸ سال دفاع مقدس، مدرسه سازی را امری مقدس دانسته و افزود: کار خیر و خداپسندانه مدرسه سازی، لایق انسان های بزرگی است که بدون هیچ چشم داشتی، در ایجاد سرپناهی امن برای دانش آموزان این سرزمین، مشارکتی فعال دارند تا کودکان با خیالی آسوده بتوانند به امر آموزش و یادگیری بپردازند.
در ادامه، زرین بخشدار کندوان از مشارکت ۱۷۰ میلیارد ریالی خیرین و مردم در حوزه های مختلف آب، راه و ... خبر داد و گفت:  بیش از ۳۰ درصد مدارس منطقه توسط خیرین و اهالی خیر بخش کندوان احداث شده است و امیدواریم هر چه بیش تر شاهد این کارهای ارزشمند باشیم.
در ابتدای مراسم، سینافرضمن خیر مقدم گویی به مهمانان حاضر در مراسم گفت: انسان های آگاه و هوشمند که ارزش آموزش، اندیشیدن و تفکر را فهمیده اند، به خاطر عرق ملی و مذهبی شان قدم در راه بزرگ مدرسه سازی نهاده اند و ابراز امیدواری کرد که با تلاش های همکاران محترم بتوانیم دانش آموزانی در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تربیت نماییم.
وی ادامه داد: این مدرسه خیرساز دو کلاسه به همت والای خیر نیک اندیش جناب آقای بهمن زاده در حق مادر مرحومشان سرکار خانم عقیله باقری، در زادگاهش در روستای نودوزق بخش کندوان احداث و در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :