27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ ۰۹:۰۷:۵۲
کد مطلب:  1709205
با سرمایه گذاری بخش خصوصی و غیردولتی؛
افتتاح مجتمع آموزشی در مسکن مهر سمنان

در آغازین روزهای سال تحصیلی 1401 – 1400 مجتمع آموزشی غیردولتی شهر ادب قومس افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان؛ مجتمع آموزشی غیردولتی شهر ادب قومس در زمینی به مساحت 1 هزار و 202 مترمربع، زیربنای 1 هزار و 802 مترمربع و با هزینه ای بالغ بر 4 میلیارد و 850 میلیون تومان توسط بخش خصوصی و غیردولتی در منطقه مسکن مهر شهرستان سمنان احداث شده است.

عملیات ساخت این مجتمع آموزشی غیردولتی که دارای سالن اجتماعات، نمازخانه و فضای اداری است از سال 1398 آغاز و اکنون به بهره برداری رسیده است. 

آیین افتتاح این مجتمع با حضور پروفسور علی خیرالدین، مشاور علمی پژوهشی و فن آوری وزیر علوم، محمد دستورانی، مدیرکل آموزش و پرورش استان و مهدی خراسانیان، رییس شورای اسلامی شهر سمنان و برخی از مدیران برگزار شد.

دستورانی در سخنان کوتاهی با بیان اینکه این گونه اقدامات در راستای تحقق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و با هدف توسعه مشارکت های مردمی صورت می گیرد از تمام مؤسسان که با ساخت مدارس غیردولتی در اعتلای فرهنگ مشارکت و پیشبرد اهداف نظام تعلیم و تربیت اهتمام ورزیده‌اند، تقدیر و تشکر کرد و افزود: مدرسه، کانون اصلی یادگیری است که هویت اجتماعی دانش آموزان در آن شکل گرفته و موجب تقویت روحیه مسؤولیت پذیری می‌گردد.

به اشتراک بگذارید :