27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ ۰۸:۰۳:۰۹
کد مطلب:  9rnt8WAf
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
سومین جلسه دبیرخانه شورای پروژه مهر 95 شهرستان های استان برگزار شد

سومین جلسه دبیرخانه شورای پروژه مهر 95 شهرستان های استان تهران در محل معاونت آموزش متوسطه با حضور كلیه اعضا برگزار شد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، میر رضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت : بازگشایی مؤثر و رصد دقیق تر فعالیت های پروژه مهر باید مورد توجه کلیه اعضا قرار گیرد.

وی با اشاره به دو عنصر معلم و دانش آموز به عنوان عناصر كلیدی فلسفه آموزش و پرورش، تاکید کرد : فراهم سازی بهینه مقدمات حضور معلمان و دانش آموزان در روز بازگشایی مدارس از دغدغه های اساسی و مهم آموزش و پرورش است .

دبیر شورای پروژه مهر اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ادامه داد:  هم افزایی و هم پوشانی تجارب پروژه مهر همكاران در طول سال های گذشته، آسیب شناسی و رفع نقص اجزای مختلف پروژه مهر در مراحل مختلف اجرا و كیفیت بخشی به جلسات گامی مهم در تحقق اهداف آن است.

شفیع پور خاطرنشان کرد : شورای پروژه مهر 95 استان باید ضمن بررسی نقاط قوت و ضعف عملكرد شورا در سطوح مختلف مدارس، مناطق و استان توجه بیشتری به اهداف پروژه  داشته و كیفیت بخشی به كلیه اقدامات به منظور دستیابی به نتیجه ای مطلوب و شایسته را در دستور کار خود قرار دهد .

 

 شایان ذکر است در این جلسه اعضا ضمن بحث و تبادل نظر پیرامون موضوعات مختلف به ابراز دیدگاه های خود در جهت بهبود روشها و اتخاذ تصمیات جدید پرداختند.

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :