2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ ۱۲:۴۵:۱۳
کد مطلب:  1708025
همزمان با سراسر کشور؛
آیین جشن عاطفه ها در مدارس استان آذربایجان شرقی برگزار شد

جشن عاطفه ها در مدارس استان آذربایجان شرقی و به صورت پایلوت استانی در مدرسه دخترانه حضرت رقیه(س) ناحیه 5 تبریز با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در جشن عاطفه ها که به صورت پایلوت استانی در مدرسه حضرت رقیه (س) ناحیه 5 تبریز برگزار شد، گفت: رفع نیاز و دغدغه ی محصلین کاری بسیار ارزشمند است و جشن عاطفه ها این هدف را ممکن ساخته است و باید گفت:مرحبا بر انسان هایی که از دارایی خود به دیگران می بخشند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان محبت را لازمه ی زندگی انسان برشمرد و گفت: خوشحال کردن دوستان اتفاق بسیار بزرگی است و می توان تاکید کرد که برای مفید بودن در جامعه  همواره باید در تلاش بود.

زینب علمدار نیز در این آیین همدلی و کمک رسانی به اقدامات این ناحیه در تهیه بسته های حمایتی و تبلت برای آموزش مجازی دانش اموزان اشاره کرده و گفت: این اقدامات در ناحیه 5 تبریز با مشارکت همکاران ستادی، بسیج دانش اموزی و بسیج فرهنگیان صورت گرفته است.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 5 تبریز افزود: دو پویش مومنانه در ناحیه اجرا شده و امید آن داریم با تداوم آن دل همه ی دانش آموزان نیازمند و خانواده ها شاد شود و هیچ دانش اموزی از تحصیل باز نماند./ روشنی

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :