2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ ۱۳:۴۳:۴۷
کد مطلب:  1706553
فرمانده سپاه عاشورا:
قلم در خدمت سرافرازی و سربلندی یک ملت قدرت آفرین است

فرمانده سپاه عاشورا صبح امروز در مراسم نواختن زنگ ایثار و مقاومت در دبیرستان فردوسی تبریز گفت: قلم وقتی در خدمت سرافرازی و سربلندی یک ملت باشد قدرت آفرین است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، سردار عابدین خرم در زنگ ایثار و مقاومت با اشاره به اینکه ما در سال 1354 جنگ تحمیلی را داشتیم  گفت: دشمن برای ما جنگی را آغاز کرد که هدفش نابودی کشور و انقلاب بود ولی خوشبختانه ما این جنگ را با اتحاد و همفکری پیروز شدیم.

فرمانده سپاه عاشورا ادامه داد: شعاری روی پرچم سازمان بسیج دانش آموزی درج شده به برکت همین کلمات که در عمل معنا شده یعنی ایمان، قلم و شجاعت امروز شاهد سربلندی مجموعه هستیم.

وی افزود: ایمان، قلم و شجاعت یعنی اینکه جوانان یک کشور از پشت میز مدرسه و دانشگاه از کنار معلمین و به همراه معلمین بر می خیزند و با ایمان به خدا و ایمان به ارزش ها و آرمان های کشور می جنگند.

خرم  تصریح کرد: ایمان به قلم اصلی ترین عامل دفاع و پیروی ملت ایران و جوانان این مرز و بوم است.

فرمانده سپاه عاشورا گفت: دانش آموزان در مدرسه با قلم در خدمت مکتب قرار می گیرند وقتی قلم سرافرازی و سربلندی یک ملت را رقم بزند  قدرت آفرین می شود.

سردار خرم در پایان به دانش آموزان یادآور شد: سال تحصیلی رزمایش آمادگی دانش آموزان  برای تحصیل و درس خواندن و شروع رزمایش شما دانش آموزان است و نتیجه گیری از درس خواندن آخرین رزمایش سال تحصیلی شما است./ابراهیمی

 

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :