18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ ۱۱:۱۵:۲۰
کد مطلب:  1706027
فولادوند درآیین نواختن زنگ ایثار ومقاومت عنوان کرد
یکی از کارکردهای مهم وحیاتی آموزش و پرورش انتقال فرهنگ و ارزش های جامعه به نسل های آینده است

زنگ ملی ایثار و مقاومت با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مدرسه شاهد مبشر تهران به صدا در آمد.

زنگ ملی ایثار و مقاومت نواخته شد/ تقدیم ۳۲۳ فرهنگی و ۵۲۰۰ شهید دانش آموز

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، عبدالرضا فولادوند، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در آیین نواختن زنگ ایثار و مقاومت که در دبیرستان شاهد مبشر تهران برگزار شد با بیان اینکه یکی از کارکردهای مهم و حیاتی آموزش و پرورش انتقال فرهنگ و ارزش های جامعه به نسل های آینده است گفت: دوران دفاع مقدس و هشت سال دفاع جانانه رزمندگان یکی از منابع ارزش در جامعه ماست که باید به نسل های آینده منتقل شود.

وی افزود: آموزش و پرورش این کار را سرلوحه خودش قرار داده و برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت برنامه های متعددی ترتیب داده که مهمترین آن اردوهای راهیان نور بود که دانش آموزان از نزدیک با مناطق جنگی و فرهنگ حاکم بر جبهه و جنگ و ایثارگری ها آشنایی پیدا می کردند.

به گفته فولادوند ۳۲۳ شهید فرهنگی و ۵۲۰۶ دانش آموز شهید در دوران دفاع مقدس تقدیم شده است که نشان می دهد آموزش و پرورش در راستای توسعه فرهنگ جهاد و شهادت پیشتاز بوده و خواهد بود.

در این مراسم که با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد دانش آموز حمید انصاری، فرزند شهید انصاری زنگ ایثار و شهادت را به صدا درآورد.

به اشتراک بگذارید :