15 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ ۱۰:۵۲:۵۸
کد مطلب:  1705963
فرمانده سپاه انصارالمهدی استان زنجان در مراسم زنگ ایثار و مقاومت؛
اکنون وظیفه ی ما خنثی کردن جنگ روانی و تبلیغاتی دشمن است

زنگ ملی ایثار و مقاومت، همزمان با کل کشور در دبیرستان شاهد مهدیه زنجان، با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان، فرمانده سپاه انصارالمهدی استان زنجان و سایر مسئولین برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، سردار کرمی؛ فرمانده سپاه انصارالمهدی استان زنجان، در مراسم زنگ ملی ایثار گفت : در جنگ تحمیلی، تمامی ابر قدرت های غرب و شرق علیه ایران اسلامی متحد شده بودند. ما جز رهبری امام و مردم شهید پرور چیزی نداشتیم. همه مردم با پیام امام به صحنه آمدند و همه در این دفاع مقدس شریک بودند و دشمن از نقش امام و ولی فقیه در کشور بی خبر بود
وی در ادامه گفت: امام، بسیج عمومی را اعلام کرد و اگر این نبود ما محکوم به شکست بودیم. مردم با خون، محاصره خرمشهر را همچون موارد دیگر شکست دادند و عاشورایی در جنگ نبرد کردند.

این مقام مسئول اشاره داشت: ما در طول ۴۲ سال گذشته همواره در صحنه های مختلف، دشمن را شکست داده ایم و این به برکت خون پاک شهدا و مجاهدت مردم عزیز کشور است.
وی ادامه داد: ما باید به وجود رهبر عزیزمان افتخار کنیم. دشمن در مقابل صلابت امام و اداره ملت شکست خورده اما دشمن با تمام توان برای از بین بردن ارزش های انقلابی و اسلامی تلاش می کند و اکنون وظیفه ما این است که جنگ روانی و تبلیغاتی دشمن را خنثی کنیم.

به اشتراک بگذارید :