19 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ ۰۷:۴۲:۵۲
کد مطلب:  1705533
قربانی درمراسم افتتاحیه دبیرستان دوره اول خیرساز شمس فرد منطقه9 تاکید نمود
ساخت مدرسه باقیات الصالحاتی برای خانواده‌های خیرین نیک اندیش است

همزمان با آغاز سال تحصیلی صورت پذیرفت:افتتاح مدرسه خیری "محمد حسن شمس فرد" در محله تهرانسر

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران مراسم افتتاحیه دبیرستان دوره اول خیری شمس فرد، با حضور زوج خیر نیک اندیش محمدحسن شمس فرد و بانو فاطمه عرب، فولادوند، مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران، بنی آدم، رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز، قربانی، مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران،بهارلو، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران و محسنی نسب، مدیر آموزش و پرورش منطقه۹ در دبستان خیری مهندس " محمد حسن شمس فرد" برگزار شد.

در این دیدار مدیر دبیرستان دوره اول خیری "محمد حسن شمس فرد" ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام هشت سال دفاع مقدس گفت: خدا را شاکریم که به همت خیرین نیک اندیش و شما مدعوین بزرگوار که هر یک به نحوی سهمی در ساخت این مدرسه نقش داشته اید، امروز در آیین افتتاحیه این مدرسه در کنار هم هستیم. بنده به سهم خود از زحمات همه این عزیزان قدردانی می کنم و امیدواریم که این قبیل کارهای خالصانه، ذخیره آخرتی برای زوج خیر بزرگوار باشد. 

در ادامه این دیدار، بهارلو، معاون‌توسعه‌مدیریت‌و‌پشتیبانی‌اداره‌کل‌آموزش‌و‌‌پرورش‌شهر‌تهران، با بیان این مطلب که مدرسه سازی و فراهم کردن زمینه کسب علم و دانش برای دانش آموزان کار انسان‌های بزرگ و نیک اندیش است گفت: با توجه به نیاز مبرم به فضای آموزشی در شهر تهران که علی رغم تصورات موجود در سطح کشور، شهر تهران از نظر سرانه فضای آموزشی در رده های پایین سرانه فضای آموزشی قرار دارد، کار مدرسه سازی به یک از مسائل مهم در نظام تعلیم و تربیت در شهر تهران تبدیل گردیده است. لذا با توجه به شرایط اقتصادی کنونی، نیازمند تفکری پویا و دلی مهربان دارد که بحمدالله این تفکر در میان مردمان خوب ما هنوز وجود دارد و خیرین بزرگواری همچون مهندس شمس فرد و بانو عرب با نیت خالصانه و اهداف خداپسندانه در اعتلای فرهنگ و دانش دانش‌آموزان این سرزمین تلاش می کنند.

قربانی، مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران نیز در این دیدار، با بیان این مطلب که ساخت مدرسه باقیات الصالحاتی برای خانواده‌های خیرین نیک اندیش است، گفت: مهندس محمدحسن شمس فرد و بانو فاطمه عرب پدرانه و مادرانه قدم در راه مدرسه سازی و شکفتن لبخند رضایت بر لبان دانش آموزان نهاده اند و بدون شک راه مدرسه سازی و راه انسان سازی بهترین راه ممکن در ساخت آینده ای بهتر برای دانش آموزان است.

وی افزود: از برکت وجود خیرین نیک اندیش و پیگیری مدیران انقلابی و مسئولیت پذیر از جمله فولادوند مدیرکل و محسنی نسب مدیر آموزش و پرورش منطقه 9، هفته گذشته نیز توانستیم تفاهم نامه ساخت یک مدرسه دیگر را در این منطقه به امضا برسانیم که به زودی مراسم کلنگ زنی آن برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :