19 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ ۰۷:۳۵:۴۱
کد مطلب:  1705515
بهارلو در مراسم بازگشایی سال تحصیلی جدید در منطقه 14 بیان نمود
دانش آموزان سرمایه های آموزش و پرورش هستند

مراسم آیین بازگشایی سال تحصیلی 1401- 1400 با حضور بهارلو ، معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش شهر تهران در هنرستان هیات امنایی شهید طهرانی مقدم منطقه 14 برگزار گردید .

به گزارش ادراه اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ، مراسم آیین بازگشایی سال تحصیلی 1401- 1400 با حضور بهارلو، معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش شهر تهران ، جهانشاهی مدیر منطقه 14 و جمعی از مسولین لشکری و کشوری و سازمان ها و نهادهای منطقه ای در هنرستان پسرانه هیات امنایی شهید طهرانی مقدم با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار گردید.

ابتدا مدیر هنرستان ضمن خیر مقدم به مدعوین و تبریک آغاز سال جدید تحصیلی گزارش مختصری از اهم فعالیت ها و اقدامات واحد آموزشی را بیان نمود و در ادامه جهانشاهی مدیر منطقه 14 ، ضمن خداقوت و خیر مقدم به مهمانان و مدعوین ضمن تبریک سال تحصیلی جدید 1401-1400 به دانش آموزان ، اولیاء و همه مدیران و معلمان ، آغاز هفته دفاع مقدس را با یادو نام معمار کبیر انقلاب امام راحل و شهدای هشت سال دفاع مقدس گرامی داشتند و عرض تسلیت خود در آستانه اربعین حسینی (ع) اعلام نمود و گفت:  آموزش و پرورش فضا را برای کسب علم و دانش آماده کرده و تدارک دیده که بعد از رفع این ویروس منحوس کرونا مجددا دانش آموزان در کنار همدیگر با معلمین خود به کسب علم و مهارت  بپردازند و همکاران ما باید ارکان مدرسه را در کنار خود داشته باشند و با مشورت یکدیگر کارها را انجام دهند و باید این رخداد علمی و فرهنگی( زنگ بازگشایی مدارس ) را جشن بگیریم و همه ساله  در کنار هم در چنین ماه و روزی آن را  به صدا در آوریم و در ادامه از زحمات همه کسانی که در بر پایی این مراسم تلاش کردند تشکر نمود.

در ادامه این مراسم بهارلو، معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش شهر تهران ضمن تبریک سال تحصیلی جدید ،  تشکرخود را  از زحمات مدیر منطقه و همکاران که  در برگزاری این مراسم  تلاش و کوشش نمودند بیان کرد و به رشادت های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس اشاره نموده و مهرماه  را آغاز فصل رویش و بهار علم و دانش در آموزش و پرورش  دانست .

وی اضافه کرد: دانش آموزان سرمایه های آموزش و پرورش هستند که باید با  تلاش و انرژی بیشتر برای زندگی بهتر و آینده بهتر خود و کشورشان کوشش نمایند . و گام های بلند تری برای موفقیت بردارند .

در پایان زنگ آغاز سال تحصیلی با دستان پر مهر و محبت مدعوین و مهمانان فرهیخته با ذکر صلوات و نام خداوند متعال  نواخته و به صدا در آمد.  

به اشتراک بگذارید :