10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ ۰۶:۵۶:۵۹
کد مطلب:  1705475
مشاور اجرایی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان:
حضور دانش آموزان در مدرسه، زمینه ساز نشاط و شادابی در جامعه است

مشاور اجرایی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در مراسم نواختن "زنگ مهر" در هنرستان ولیعصر (عج) شهرستان بردسیر گفت: حضور دانش آموزان در مدرسه، موجب نشاط و شادابی در جامعه می‌شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان به نقل از کارشناسی روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بردسیر، اختر اسماعیل زاده آشینی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، فرا رسیدن سال تحصیلی جدید را به جامعه بزرگ دانش آموزی و فرهنگی کشور به ویژه معلمان و دانش آموزان استان کرمان تبریک گفت.

وی اظهار داشت: حضور دانش آموزان در مدرسه موجب نشاط و شادابی در جامعه می‌شود،  شادی بازگشایی مدارس موجب شادی جامعه و تعطیلی آن در سال اخیر افسردگی جامعه را در پی داشته  و هم اکنون برای نجات جامعه احتیاج به حضور دانش آموزان در مدرسه داریم.

اسماعیل زاده بیان داشت: در آموزش و پرورش رشد شخصیتی دانش آموز بر اساس سند تحول بنیادین و ساحت های مختلف تربیتی که باید مقارن همدیگر باشند دانش آموز را نیل به تکامل می دهد که امروز متاسفانه در فضای مجازی رقم نمی خورد.

وی خطاب به مدیران، معلمان، اولیا و دانش آموزان خاطر نشان کرد: امسال سیاست آموزش و پرورش بازگشایی مدارس به صورت آرام، تدریجی و اقتضایی است و این بخش به شورای مدرسه و منطقه واگذار شده، شورای مدرسه در هر مدرسه اصلی ترین رکن تصمیم‌گیری است زیرا ما برای همه مدارس نمی توانیم نسخه واحد بپیچیم.

وی همچنین پس از نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در که به صورت نمادین انجام شد؛ از برخی کلاس های درس این شهرستان بازدید و با تعدادی از دانش آموزان که با رعایت فاصله اجتماعی و دستورالعمل های بهداشتی در کلاس درس حاضر بودند، گفت و گو کرد.

به اشتراک بگذارید :