2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ ۱۶:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1705473
پویش مهر عاطفه‌ها گامی بزرگ برای آینده‌سازان کشور

سازمان دانش‌آموزی آذربایجان‌شرقی با همکاری کمیته امداد خمینی(ره)، پویش مهر عاطفه‌ها را با شعار«مهر، ماه مهربانی» برای همه دانش‌آموزان برگزار می‌کند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، با شروع ماه مهر، ماه تعلیم و تربیت سازمان دانش آموزی آذربایجان شرقی در پی تحقق بسته تحولی که مصداق عینی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است، با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) طبق سنوات گذشته جشن عاطفه ها را با توجه به حرمت ماه محرم و صفر و شرایط درگیری اکثر مناطق استان با بیماری کرونا در قالب پویش مهر عاطفه ها برگزار می کند.

این پویش با شعار"مهر، ماه مهربانی" برای همه دانش آموزان و در بستر فضای مجازی(شاد) و با اهدافی همچون ترویج فرهنگ انفاق، نوع دوستی، مسئولیت پذیری و مشارکت جویی، دستگیری دانش آموزان نیازمند و محروم، برقراری عدالت اجتماعی و کاهش فاصله طبقاتی برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است که زنگ مهر عاطفه ها مانند سنوات گذشته به صورت نمادین روز چهارشنبه 7 مهر ماه ساعت 10 صبح در یکی از مدارس تبریز با رعایت پروتکل های بهداشتی و به صورت پخش زنده از شبکه شاد نواخته خواهد شد.
شماره حساب ۰۱۱۰۱۰۲۵۰۳۰۰۲ بانک صادرات، شعبه ابوریحان به نام مرکز نیکوکاری تربیت اداره کل آموزش و پرورش استان و شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۶۹۱۹۸۰۰۹۳۰۴۱ آماده جمع آوری وجوه نقد هموطنان عزیز است.

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :