2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ ۱۰:۰۵:۰۰
کد مطلب:  1705471
زنگ مهر برای 85 هزار دانش آموز آموزش و پرورش ناحیه 3 تبریز به صدا در آمد؛
میرتاج الدینی : تعلیم و تعلّم از محوری ترین برنامه های مکتب الهی اسلام است

زنگ مهر همزمان با سراسر کشور با حضور نماینده مردم شریف تبریز، آذرشهر و اسکو برای 85 هزار دانش آموز آموزش و پرورش ناحیه 3 تبریز بصورت پایلوت در دبیرستان بشارت به صدا در آمد و سال تحصیلی جدید در تمامی مقاطع تحصیلی آغاز شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از ناحیه 3 تبریز، حجت الاسلام والمسلمین میرتاج الدینی در این مراسم ضمن تبریک سال تحصیلی جدید و گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: آموزه های دین مبین اسلام، سیره پیامبر ( ص ) و ائمه اطهار ( ع )  نشان می دهد که تعلیم و تعلم از محوری ترین برنامه های مکتب الهی اسلام است.

نماینده مردم شریف تبریز، آذرشهر و اسکو با بیان روایتی از حضرت علی ( ع ) ، تصریح کرد: هدف نظام آموزش و پرورش باید ایجاد تغییر و تحول مثبت و هویت بخشی به انسان باشد و مسیر نیل به رشد و شکوفایی و پیوند پایدار با پروردگار را تسهیل نماید.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمدرضا میرتاج الدینی با اشاره به تقارن بازگشایی مدرسه ها با هفته دفاع مقدس، بیان داشت: 8 سال دفاع مقدس در مقابل صدام جنایتکار و حامیان مستکبر رژیم بعثی، یکی از مهم ترین رخدادهای تاریخ انقلاب اسلامی بود که به همت رزمندگان ولایت مدار از جمله معلمان و دانش آموزان شهید باعث عزت آفرینی ایران اسلامی شد و وجبی از خاک پاک کشور به دست استکباران جهانی نیافتاد.

وی در پایان با اشاره به طرح رتبه بندی معلمان، تصریح کرد: در جهت ارج نهادن به این قشر فرهیخته، طرح رتبه بندی معلمان با جدیت در مجلس شورای اسلامی پیگیری می شود و در کمیسیون مربوطه نیز تصویب شده است و امید است در ماه های آینده در صحن علنی مجلس تصویب و اجرایی گردد.

 

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :