16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ ۱۷:۴۸:۵۴
کد مطلب:  1704791
بازدید معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی و مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان از مدارس شهرستان سلطانیه

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به همراه مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان در شهرستان سلطانیه حضور پیدا کردند و ضمن دیدار با مسئولین شهرستانی به بازدید از مدارس شهرستان پرداختند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از سلطانیه، ابتدا معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی  به همراه مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان  در جلسه  با حضور امام جمعه شهرستان، معاون فرماندار، مدیر آموزش و پرورش شهرستان، شهردار، فرمانده نیروی انتظامی و جانشین سپاه برگزار شد حضور یافت .

 حسن ملکی معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش در این جلسه گفت: آموزش و پرورش بنیان و پایه ی همه چیز است. تعلیم و تربیت با هیچ امر دیگری قابل مقایسه نیست و آموزش و پرورش برای انسان سازی باید تلاش کند.

وی افزود: همه پیامبران در طول تاریخ برای تعلیم و تربیت مردم مبعوث شدند و علم اگر بدون تزکیه باشد بیهوده و عبث است.

ملکی  ضمن تبریک به مناسبت بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس تاکید کرد که ما در آموزش و پرورش به مدیران جهادی نیاز داریم و سند تحول بنیادین شناسنامه فرهنگی و فلسفی ما است، باید لباس تحول بر تن آموزش و پرورش پوشانده شود.

وی سپس بر مسئله ی کلاس بندی و صدور ابلاغ تاکید کرد و هم چنین درمورد نحوه بازگشایی مدارس گفت: مدارس را به صورت تدریجی به سمت حضوری شدن پیش می بریم.

امام جمعه شهرستان جناب آقای حسینی نسب با تاکید بر اهمیت علم آموزی در نزد خداوند گفت: شورای آموزش و پرورش شهرستان سلطانیه بسیار فعال عمل می کند و همکاری لازم بین اعضای آن برقرار است.

مهدی زمانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان سلطانیه گزارشی از نحوه اجرای پروزه مهر و نحوه بازگشایی مدارس ارائه کرد و هم چنین از زحمات امام جمعه شهرستان و اعضای شورای آموزش وپرورش تشکر کرد.

 انصاری معاون فرماندار نیز با عرض خیرمقدم به آقای ملکی گفت: مایه مباهات ما است که میزبان جناب آقای ملکی هستیم و در پایان جلسه نیز اعضای جلسه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

بعد از برگزاری جلسه، حسن ملکی معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی و حسن  مظفری مدیرکل اداره آموزش و پرورش استان زنجان به همراه مسئولین شهرستانی از دبیرستان دخترانه شرف و دبستان فردوسی در شهرستان سلطانیه بازدید کردند.

 

استقبال از معاون وزیر و رئیس پژوهش و برنامه ریزی آموزشی

 

بازدید از دبیرستان دخترانه شرف

 

 

 

بازدید از دبستان دخترانه فردوسی

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :