10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ ۱۷:۱۵:۰۰
کد مطلب:  1704755
پیام تقدیر و تشکر سرپرست وزارت آموزش و پرورش به مناسبت حضور «رییس جمهور» در آیین آغاز سال تحصیلی 1401-1400

سرپرست وزارت آموزش و پرورش با صدور پیامی؛ از «رییس جمهور» و حضور ایشان در آیین آغاز سال تحصیلی۱۴۰1-1400تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، متن پیام تقدیر و تشکرعلیرضا کاظمی؛ به شرح زیر است:

 

«هُـوَالشَّـکور»

حضرت حجت الاسلام و المسلمین، جناب آقای دکتر رییسی(زید عزّه)

رییس محترم جمهوری اسلامی ایران

با اهدای سلام و ادای احترام؛

به یقین، پس از رسالت انبیاء و امامت اوصیاء، «نظام تعلیم و تربیتِ منبعث از آموزه های الهی»، مهمترین بسترساز تحقّق «هدف غاییِ خلقت»، یعنی «تعالی و تقرّب انسان به خدا» است.

خداوند سبحان را شاکرم که با تدابیر و حمایت های ارزشمندتان بهار تعلیم و تربیت و گشایش سال تحصیلی جدید را هنگامه تجلّی زیبای مهر و محبت ایثار معلمان و مهرافروزان را به صاحبان خرد و اندیشه عنایت فرمود و فصل جدیدی از تلاش و کوشش در مسیر سرنوشت ساز تعلیم و تربیت آینده سازان آغاز گشت.

آموزش و پرورش به عنوان مهم ترین خاستگاه شناسایی استعدادها و شکوفایی غنچه های امید و بسترسازی رشد و آگاهی به نعمت برخورداری از رئیس جمهوری انقلابی، ارزشی، خردمند و جهادگر به خود می بالد.

رهنمودهای ارزشمندتان در آغاز سال تحصیلی جدید و تاکیدات صریح حضرت عالی در حمایت همه جانبه تمام ارکان دولت از آموزش و پرورش موجبات شوق دست اندرکاران تعلیم و تربیت به ویژه معلمان گرامی که به فرموده مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) افسران سپاه پیشرفت کشورند، گرد‌یده است.

به عنوان خادم کوچک ملّت بزرگ ایران در دستگاه عظیم آموزش و پرورش، کوچک ترین تردیدی ندارم دولت مردمی، با شعار ایران قوی، و در رأس آن حضرت عالی، برای تحققِ تعلیم و تربیت جامع و جاذب، و البته عدالت محور و در تراز انقلاب اسلامی، از هیچ جدّ و جهدی فروگذار ننموده و با سعی و صبری افزون تر از قبل، مسیر سخت، اما سبز پیشرفت را طیِّ طریق خواهید نمود.

حضور برازنده حضرتعالی در «آیین آغاز سال تحصیلی جدید» و بازگشایی مدارس، جملگی حکایت از بهاری نیک و سالی نکو برای دولت مردمی و انقلابی در تحقق شعارهای عدالت گسترانه دارد.

از این رو، این جانب از طرف خود و به نمایندگی از جامعه ی فهیم فرهنگیان، به پاس «درد و درک درست مقام عالی ریاست جمهوری و دولت خدوم سیزدهم نسبت به موضوع مهم آموزش و پرورش»، صمیمانه ترین مراتب سپاس خویش را تقدیم تان نموده، از درگاه خداوند منّان برای حضرت عالی که «خادمی مردم شریف ایران اسلامی» را «شرافت خویش» می انگارید، تمنای توفیق روزافزون در ارایه ی خدمات سرآمد به ایران همیشه سربلند، به ویژه نهاد زاینده و ارزنده  تعلیم و تربیت را دارم.

به اشتراک بگذارید :