15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ ۱۳:۴۷:۲۷
کد مطلب:  1704363
مدیر سازمان دانش‌آموزی استان اصفهان خبر داد:
توزیع بیش از ۲۵ هزار دفتر دانش‌آموزی بین دانش‌آموزان نیازمند استان اصفهان

عباس زهیری گفت: جشن عاطفه ها امسال به حرمت ماه محرم و صفر و شرایط درگیری شهرستان های استان با بیماری کرونا در قالب پویش مهر عاطفه ها و با شعار "مهر، ماه مهربانی" به صورت مجازی و از طریق شبکه شاد برگزار خواهد شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و به نقل از خبرگزاری پانا، اصفهان عباس زهیری مدیر سازمان دانش‌آموزی استان اصفهان، اظهار داشت ۲۵ هزار و ۸۴۰ دفتر دانش ‌آموزی ۶۰ برگ، ۸۰ برگ و ۱۰۰ برگ بین دانش‌آموزان نیازمند استان اصفهان توزیع شد.

وی در مورد چگونگی برگزاری جشن عاطفه ها در مهرماه تصریح کرد: جشن عاطفه ها امسال به حرمت ماه محرم و صفر و شرایط درگیری شهرستان های استان با بیماری کرونا در قالب پویش مهر عاطفه ها و با شعار "مهر، ماه مهربانی" به صورت مجازی و از طریق شبکه شاد برگزار خواهد شد.

زهیری افزود: زنگ مهر عاطفه ها به صورت نمادین همزمان با سراسر کشور در روز چهارشنبه مورخ ۷ مهر ماه ساعت ۱۰ صبح در استان اصفهان نواخته می شود.

مدیر سازمان دانش‌آموزی اصفهان در خصوص اهداف برگزاری این جشن خاطر نشان کرد: ترویج فرهنگ انفاق، نوع دوستی و مشارکت پذیری در بین دانش‌آموزان، پیگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی، برقراری عدالت اجتماعی و رفع تبعیض و کاهش فاصله طبقاتی برای این جشن ملی هدف گذاری شده است.

وی اضافه کرد: این جشن با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) استان برگزار خواهد شد و مانند سال گذشته اپلیکیشن و درگاه های پرداخت مجازی اعلام شده از سوی این نهاد در اختیار دانش‌آموزان و خانواده‌ها قرار می‌گیرد تا بتوانند کمک‌های خود را واریز کنند.

زهیری با بیان اینکه اولویت هدایای جمع آوری شده خرید گوشی و تبلت و سپس نوشت افزار و پوشاک دانش‌آموزی است، تاکید کرد: هدایای درون مدرسه‌ای با نظارت شورای مدرسه، نماینده سازمان دانش‌آموزی و کمیته امداد، هدایای درون‌ناحیه ای با نظارت سازمان دانش‌آموزی ناحیه، شهرستان و منطقه و با اطلاع رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان و هدایای درون استانی با نظارت سازمان دانش‌آموزی استان و با اطلاع رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان توزیع می‌شود.

به اشتراک بگذارید :