2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ ۱۲:۳۱:۰۸
کد مطلب:  1704135
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در گفت و گوی ویژه خبری مطرح کرد:
برگزاری حضوری آموزش در مدارس روستایی و عشایری زیر 50 نفر

مدیر کل با حضور در گفت و گوی ویژه خبری استانی در خصوص روند بازگشایی مدارس و اقدامات صورت گرفته توضیحات لازم را ارائه کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی شنبه 3 مهر ماه در گفتگوی خبری استان گفت: روندی که وزارت آموزش و پرورش برای بازگشایی مدارس در پیش گرفته به شکل تدریجی، آرام و اقتضایی است.

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی افزود: در آذربایجان شرقی آموزش تقریبا در ۸ هزار و پانصد مدرسه با ۸۷۰ هزار نوآموز و دانش آموز از امروز شنبه سوم مهر ماه آغاز شد.

وی ادامه داد: تا زمانی که با هماهنگی اولیا، مدیران و روسای آموزش و پرورش آمادگی کامل نداشته باشیم مدارس به صورت غیر حضوری خواهد بود.

پاشایی خاطرنشان کرد: امسال از سوم مهر ماه سال تحصیلی را بصورت حضوری، مجازی، ترکیبی آغاز می کنیم و با برنامه ریزی های انجام شده و برابر تصمیمات ستاد ملی کرونا شورای عالی آموزش و پرورش و با هماهنگی اولیا  از اول آبان ماه شروع فیزیکی مدارس را شاهد خواهیم بود.

این مقام مسئول در دستگاه تعلیم و تربیت افزود: در مدارس روستایی چند پایه و عشایر با دانش آموزان زیر 50 نفر و با تراکم کلاسی 15 نفر آموزش به صورت حضوری  خواهد بود.

پاشایی  بیان کرد: 98 درصد از همکاران فرهنگی دوز اول واکسن را دریافت کرده اند با توجه به امتحان کنکور واکسن دانش آموزان نیز از پایه دوازدهم شروع شده است./ابراهیمی

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :