9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ ۱۲:۴۰:۲۸
کد مطلب:  1704073
بازدید سرزده سرپرست آموزش و پرورش لرستان از مدارس شهرستان خرم آباد

سرپرست آموزش و پرورش استان لرستان در بازدیدهای سرزده از چندین آموزشگاه در دوره های مختلف تحصیلی شهرستان خرم آباد از روند اجرای دستورالعمل های بهداشتی به صورت حضوری دیدن کرد و چگونگی دسته‌بندی دانش‌آموزان در اجرای کلاس‌های آموزشی را جویا شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی ، سید عیسی سهرابی با تاکید بر این که حفظ سلامت جسمانی دانش آموزان اولویت اصلی آموزش و پرورش در مدارس است، اظهار کرد: در راستای تحقق این مهم، مدارس با توجه به دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا  با رعایت مسائل بهداشتی ، اولویت اصلی را سلامت دانش آموزان قرار دهند .
سرپرست  آموزش و پرورش استان لرستان  با حضور در دبیرستان امیرکبیر  ، عدل فلک الدین ، شهید سعیدی و دبستان شهید هاشم پورزدای روستای قلعه سنگی ضمن بازدید از روند آموزشی ، برگزاری کلاسها در مدارس روستایی، نحوه گروه بندی آموزش حضوری، وضعیت آموزش مجازی و آمادگی مدرسه برای شروع سال تحصیلی جدید را مورد ارزیابی قرار داد.
گفتنی است سهرابی ضمن گفت و گو با دانش آموزان و همکاران در جریان وضعیت فعالیت های آموزشی در شرایط شیوع کرونا قرار گرفت. 
سرپرست آموزش و پرورش لرستان بدون واسطه با والدین دانش آموزان صحبت کرد و نظر آنها در خصوص برگزاری کلاس ها را جویا شد که  تاکید اولیا برگزاری کلاس ها بصورت حضوری بود .
در این بازدید، رییس اداره ارزیابی عملکرد و کارشناس روابط عمومی اداره کل به همراه معاون آموزش و کارشناسان ناحیه یک خرم آباد ، سرپرست آموزش و پرورش لرستان را همراهی می کردند .

تنظیم / پارسایی

 

به اشتراک بگذارید :