16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ ۱۰:۳۹:۲۸
کد مطلب:  1703715
پیام مدیرکل به مناسبت شهادت دانش آموز علی لندی

پیام تسلیت مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان، به مناسبت شهادت دانش آموز علی لندی، صادر شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، حسن مظفری؛ مدیر کل آموزش و پرورش استان، به مناسبت شهادت دانش آموز علی لندی، پیام تسلیت صادر کرد .

در آغازین روزهای مهر این ماه مهربانی، در غم فقدان بزرگ مرد کوچک مهربانی به سوگ نشسته ایم که با دل دریایی اش درس ایثار و عشق را به گونه ای جدید معنا کرد. امروز در حالی که نم اشک بر گوشه چشممان جاریست و دلمان از اندوه پرپر شدنش مالامال از غم و رنج و درد است در دلمان با یاد آن نوجوان ایذه ای که علی وار شجاعت، ایثار، فداکاری و انسانیت را در زیباترین شکلش تجسم بخشید احساس غرور می کنیم و به یاد بزرگی و عظمت اش کلاه از سر برمیدارم.
دانش آموزان و معلمان استان زنجان این دیار شور و شعور حسینی با تقدیس و ستایش آزادگی و ایثار مرحوم «علی لندی» به مانند آحاد ملت ایران از فقدانش عزادارند و نام و یاد و عمل شجاعانه اش را همواره به عنوان سرمش و الگو در یاد و خاطر زنده نگاه می دارند. اینجانب ضمن تسلیت این ضایعه دردناک به محضر معلمان، دانش آموزان و همه ی آحاد جامعه، از خداوند متعال توفیق عمل بر محور آزادگی، شجاعت، مهربانی و ایثار را مسالت دارم.

به اشتراک بگذارید :