18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ ۰۹:۴۴:۱۹
کد مطلب:  1703453
نماینده صندوق ذخیره فرهنگیان در استان خراسان رضوی خبر داد:
واریزی سود سهام داران در یک سال منتهی به شهریور 99 در سامانه صندوق ذخیره فرهنگیان قابل مشاهده است

نماینده صندوق ذخیره فرهنگیان در استان خراسان رضوی گفت: واریزی سود سهام داران در یک سال منتهی به شهریور 99 در سامانه صندوق ذخیره فرهنگیان قابل مشاهده است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، نعمت عبدی با بیان اینکه سود یک سال منتهی به شهریور 1399 در ستون ویژه دوره بیست و ششم شامل مجموع ردیف های سود سهم دولت وسود سهم عضو درج شده است که با مراجعه اعضا  به وب سایت صندوق ذخیره فرهنگیان  قابل مشاهده می باشد افزود: این سود سالانه  برای اعضایی که از  ابتدا عضو صندوق  بوده و از سال 1396 افزایش حق عضویت  داده اند  بیش از بیست میلیون  تومان  می باشد.

وی تاکید کرد: جهت بهره مندی همکاران از  فرصت های فراهم شده ( سهم دولت ، سود و بهره مندی از خدمات بر نامه ریزی شده و حق مالکانه ) اعضای کار گروه جذب ، نگهداشت ورضایتمندی ادارات آموزش و پرورش سطح استان فرم های عضویت و افزایش حق عضویت را در اختیار کلیه همکاران (رسمی ،دانشجو معلمان ، آزمایشی ، پیمانی ، قرار دادی و حق التدریس) قرار خواهند داد تا همکاران علاقه مند نسبت به تکمیل  و ارائه آن به کارشناسی امور مالی  اقدام نمایند.

عبدی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه سود ناشی از فعالیت‌های اقتصادی موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از ۲۵۰ میلیارد تومان در سال ۹۵ به سه هزار و ۴۴۰ میلیارد تومان در سال ۹۹ رسیده و پیش‌بینی می‌شود در سال ۱۴۰۰ به بیش از ۵ هزار میلیارد تومان برسد افزود: اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان (شاغل و بازنشسته) از حقوق مالکانه از طریق اختصاص سهام به آنها برخوردار می شوند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۸۰ درصد فرهنگیان استان عضو صندوق ذخیره می باشند و از مزایای آن بهره‌مند می‌شوند افزود: فرهنگیان عزیز می توانند به منظور استفاده از فرصت‌ فراهم شده که متناسب حق عضویت است، نسبت به عضویت و افزایش حق عضویت خود تا سقف ۵ درصد اقدام نمایند.

عبدی در پایان افزود: حضور نمایندگان معلمان در هیئت امنای صندوق ذخیره فرهنگیان ضریب نفوذ و به تبع آن نظارت بر امور را تقویت می‌کند.

به اشتراک بگذارید :