11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ ۰۷:۴۴:۱۵
کد مطلب:  1702873
عیسی فرهادی فرماندار تهران در مراسم بازگشایی مدارس منطقه 12
مهمترین زیرساخت ایران قوی، آموزش و پرورش است

عیسی فرهادی فرماندار تهران در مراسم بازگشایی مدارس منطقه که در مدرسه شاهد روشنگر برگزار شد ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی و گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: تقارن2 رویداد مهم و بسیار بزرگ ، هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی برخی از مدارس یک غنیمت فرهنگی و ارزشمند است که باید قدر این فرصت به وجود آمده را دانست.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، عیسی فرهادی فرماندار تهران در مراسم بازگشایی مدارس منطقه  12که در محل مدرسه شاهد روشنگر برگزار شد ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی و گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: تقارن2 رویداد مهم و بسیار بزرگ ، هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی برخی از مدارس یک غنیمت فرهنگی و ارزشمند است که باید قدر این فرصت به وجود آمده را دانست.

 

فرهادی با بیان اینکه دانش آموزان مسئولیت خطیر جهادگری در عرصه علم و دانش را بر عهده دارند افزود: رزمندگان اسلام با رشادت و دلاورمردی های خود سبب عزت و اقتدار ایران اسلامی شدند.

فرماندار تهران در ادامه بیان داشت: دولت سیزدهم با شعار ایران قوی وارد میدان شده است و داشتن ایران قوی زیر ساخت هایی نیاز دارد و مهمترین زیرساخت ایران قوی آموزش و پرورش است، یعنی توسعه کشور بدون آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

وی افزود: ما زمانی می توانیم سختی ها را پشت سر بگذاریم که آموزش و پرورش قوی داشته باشیم و دانش آموزان ما با تربیت قوی و مقاوم در برابر سختی ها برای دستیابی به علوم جدیدی که جهان به آنها دست پیدا کرده است و ما باید به آنها دست پیدا کنیم و ایران پر قدرت شود.

فرماندار تهران در انتها تصریح نمود: خدا رو شاکریم که بازگشایی تعدادی از مدارس انجام شده است و با تسریع روند واکسیناسیون در کشور تعداد بیشتری از مدارس بازگشایی خواهند شد و تا پایان هفته به 70 درصد تزریق واکسیناسیون بالای 18 سال در کشور خواهیم رسید.

 

به اشتراک بگذارید :