16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۲۱:۴۱:۲۰
کد مطلب:  1702641
مشاور معاون وزیر و ناظر وزارتی بازگشایی مدارس در سنندج :
آموزش کودکان زیر شش سال در دو گروه سه ساله به ماموریت و رسالت آموزش و پرورش اضافه شده است

 مشاور معاون وزیر و ناظر وزارت آموزش و پرورش در بازگشایی مدارس استان کردستان در سنندج، از اضافه شدن مسئولیت آموزش کودکان زیر شش سال در دو گروه سه ساله به ماموریت و رسالت آموزش و پرورش خبر داد .

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، صبح امروز، رخساره فضلی در مراسم بازگشایی مدارس استان و آیین نمادین آغاز سال تحصیلی جدید که در دبیرستان دخترانه شهید نامدار مرادی سنندج برگزار شد، با اشاره به تفاوت شروع سال تحصیلی جدید، نسبت به سال های قبل ،گفت: خانواده آموزش و پرورش به عنوان یک ابر سازمان، تا چند ماه گذشته، مسئول آموزش کودکان از سن چهار سال تمام تا پایان دوره متوسطه بود.

وی افزود : امروز مسئولیت تعلیم و تربیت کودکان از تولد تا پایان دوره متوسطه به آموزش و پرورش واگذار شده است و این اتفاق خاص درتاریخ مکتوب ما خواهد ماند و آیندگان، به این اتفاق تاریخی به خود خواهند بالید .

 فضلی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب توجه همگان را به کودکان زیر شش سال جلب نمودند، تصریح کرد :  نتیجه تاکید معظم له این است که ما سال تحصیلی جدید را در شرایطی آغاز می کنیم که کودکان زیر شش سال به عنوان کودکان پیش از دبستان، کودکان دبستانی و دانش آموزان دبیرستانی به عنوان خانواده وزارت آموزش و پرورش و ذینفعان ممتاز درجه یک محسوب می شوند و همه ما در خدمت کودکان هستیم .

به اشتراک بگذارید :