15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۷:۴۲:۳۹
کد مطلب:  1702301
زنگ بازگشایی مدارس در مدرسه سعادت قلعه پایان همزمان با سراسر کشور به صدا در آمد . مهر ۱۴۰۰
سلامت دانش آموزان در بحران کرونا اولویت اول آموزش است

کلبادی نژاد فرماندارشهرستان گلوگاه در ائین بازگشایی مدارس سلامت دانش آموزان را در بحران کرونا اولویت اول آموزش بیان کرد

زنگ مهر در مدارس شهرستان گلوگاه به صدا در آمد
بابایی مدیر آموزش و پرورش شهرستان گلوگاه از نواخته شدن زنگ بازگشایی مدارس در مدرسه سعادت قلعه پایان خبر داد .

مهدی بابایی مدیر آموزش وپرورش شهرستان گلوگاه  با نواختن زنگ مهر به صورت نمادین در یکی از مدارس شهرستان گلوگاه، ابراز امیدواری کرد به زودی شاهد بازگشایی مدارس باشیم تا آموزش و پرورش شکل اصلی خود را بگیرد.
در بازگشایی مدرسه سعادت قلعه پایان کلبادی نژاد فرماندار شهرستان گلوگاه ، موسوی از اداره کد آموزش وپرورش  بابایی مدیر آموزش وپرورش،، اوانی مسئول مجمع خیرین آموزش وپرورش  ، کلوانی فرمانده نیروی انتظامی ، ودیگر مسئولین شهرستانی و خانواده های شهدا وایثارگران حضور داشت .

فریدون کلبادی نژاد   در مراسم زنگ بازگشایی مدارس گلوگاه که صبح امروز (شنبه_۳مهرماه) در  مدرسه سعادت قلعه پایان برگزار شد، با تاکید بر اینکه آموزش تعطیل بردار نیست، اظهار کرد: با همه گیری کرونا آموزش حضوری در مدارس تعطیل شد و این روزها معلمان و دانش آموزان دلتنگ همدیگر و مدرسه هستند. امیدوارم هرچه زودتر شر این ویروس منحوس از سر مردم ما کم و دوباره فضای آموزش به معنای واقعی خود شکل گیرد.
وی با بیان اینکه آموزش صرف تمام کردن یک کتاب، یادگیری فرمول و مفاهیم نیست، گفت: مدرسه رکن اصلی آموزش است. در جلسات ستاد ملی مقابله با کرونا بارها بحث بازگشایی مدارس مطرح شد و دیدگاه های مختلفی وجود داشت، اما سلامت دانش آموزان برای ما یک اصل مهم است.
فرماندارشهرستان گلوگاه با بیان اینکه باید هرچه زودتر فضاهای آموزشی بازگشایی شود، افزود: امیدوارم به زودی مدارس را بازگشایی کنیم تا آموزش و پرورش شکل اصلی خود را بگیرد. در دوران همه گیری کرونا روزهای سختی بر معلمان گذشت و دانش آموزان و معلمان تجربیات زیادی کسب کردند. در این روزها نیز دغدغه مدیران آموزش و پرورش این بود که کلاسی بدون معلم نماند.
وی با اشاره به اینکه ما هنوز با ویروس منحوس کرونا دست و پنجه نرم می کنیم، تصریح کرد: امروز همه شهرهای استان وضعیت نارنجی دارند، اما هنوز نگرانیم چون برخی هنوز واکسن نزده اند و این نگرانی در شهر اصفهان بیشتر است.
کلبادی نژاد  از همه کسانی که واکسن نزده اند درخواست کرد هرچه سریع تر واکسن بزنند و تاکید کرد: واکسن نه تنها مشکلی ندارد، بلکه بسیار ضروری است. اولین قشری که واکسن زدند کادر بهداشت و درمان بودند که حتی یک مورد مرگ و میر هم در پرسنل بهداشت و درمان نداشتیم و نشان می دهد واکسن اثربخش است.
به گزارش روابط عمومی فرماندارگلوگاه با ابراز نگرانی از پیک بعدی کرونا و شیوع لامبدا، گفت: واکسیناسیون می تواند کمک کند از ابتلا و مرگ و میر افراد در موج بعدی جلوگیری کنیم، اما واکسن به معنای این نیست که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنیم.
وی از معلمان به عنوان معتمدان مردم درخواست کرد تزریق واکسن را به مردم توصیه کنند و افزود: تمام هم و غم ما سلامت دانش آموزان است، بنابراین اگر شروع کلاس های تحصیلی را اعلام کردیم بر مبنای کارشناسی و در نظر گرفتن همه مسائل است.

به اشتراک بگذارید :