16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۶:۲۷:۲۷
کد مطلب:  1702179
معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی و معین زنجان در پروژه مهر  در ارائه گزارش پروژه مهر استان :
مراسم متمرکز بازگشایی مدارس استان زنجان  باشکوه برگزار شد

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، در جلسه شورای معاونین وزارت که با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش  به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد گزارشی از فعالیت های پروژه مهر استان را ارائه کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان،  حسن ملکی، معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی  آموزشی در جلسه شورای معاونین وزارت  به ارائه گزارش از مراسم بازگشایی امروز سوم مهر در استان پرداخت و گفت: مراسم متمرکز بازگشایی مدارس استان  باشکوه برگزار شد و در این مراسم امام جمعه معزز  زنجان، استاندار محترم  و سایر مسئولین ارگان ها حضور داشتند.

وی در ادامه افزود :  بنده در جهت سیاست های وزارت خانه در خصوص حرکت تدریجی به سمت بازگشایی مدارس و کلاس های حضوری سخنرانی مفصلی  در این مراسم داشتم.
وی ادامه داد: در یک بررسی میدانی متوجه شدیم که یک تقاضای بالا اجتماعی در  بین والدین جهت برگزاری کلاسهای حضوری وجود دارد.
ملکی در ادامه به مراسم کنگره ۳۵۳۵ شهید استان اشاره کرد و گفت: برگزاری برنامه های مرتبط با این کنگره در مراسم بازگشایی، مراسم بارگشایی استان  را معنوی تر کرد.
وی در ادامه به مشکلات  سامانه سیدا اشاره  کرد و اظهار امیدواری نمود که این مشکلات با تدبیر همکاران وزارتی هر چه سریع تر  مرتفع شود.

 

به اشتراک بگذارید :