14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۵:۵۹:۴۲
کد مطلب:  1702087
بازدید سرزده مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از روند بازگشایی مدارس شهر کرمان

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از روند بازگشایی مدارس به صورت سرزده در شهر کرمان بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، احمد اسکندری نسب در بازدیدهای سرزده از چندین مدرسه در دوره های مختلف تحصیلی شهر کرمان از روند اجرای دستورالعمل های بهداشتی به صورت حضوری دیدن کرد و چگونگی دسته‌بندی دانش‌آموزان در اجرای کلاس‌های آموزشی را جویا شد.
وی با تاکید بر این که حفظ سلامت جسمانی دانش آموزان اولویت اصلی آموزش و پرورش در مدارس است، اظهار کرد: در راستای تحقق این مهم، مدارس هر روز ضدعفونی می شوند و رعایت مسائل بهداشتی اولویت اصلی مدارس استان است.

اسکندری نسب با اشاره به تشکیل تیم ارزیابی و نظارت بر روند بازگشایی در اداره کل آموزش و پرورش استان گفت:تمامی مدارس استان به صورت سرزده بازدید می شوند.
برپایه این گزارش: مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان در ابتدا به مدرسه دخترانه دوره ابتدایی معلم ناحیه یک رفت و ضمن بازدید از کلاس های درس نحوه گروه بندی آموزش حضوری، وضعیت آموزش مجازی و آمادگی مدرسه برای شرع سال تحصیلی جدید را مورد ارزیابی قرار داد.

گفتنی است: مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان در هنرستان فنی و حرفه ای الزهرای  شهر کرمان حضور یافت و از روند فعالیت های آموزشی و مهارتی نیز بازدید کرد.
شایان ذکر است: احمد اسکندری نسب ضمن گفت و گو با دانش آموزان، اولیا و همکاران در جریان وضعیت فعالیت های آموزشی در شرایط شیوع کرونا ویروس قرار گرفت.

به اشتراک بگذارید :